Inter bliski porozumienia ze Sportingiem

8 czerwca 2021 | 10:08 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery1 min. czytania

Marzenie Joao Mario wkrótce może się spełnić. Portugalski pomocnik, który wyraził chęć pozostanie w Sportingu Lizbona, najprawdopodobniej dopnie swego. Inter jest gotowy do natychmiastowej sprzedaży piłkarza.

Zgodnie z tym, co napisano w dzienniku Record, rozmowy Federico Pastorello (agenta piłkarza) znacznie zbliżyły Inter i Sporting. Nerazzurri oczekują za Joao Mario 8 milionów euro. Portugalczycy zaproponowali 7 milionów euro i poprosili o odroczenie płatności. Negocjacje prawdopodobnie zostaną zakończone w krótkim czasie, być może nawet do końca tygodnia.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Matt1

Matt1

8 czerwca 2021 | 10:41

"..i poprosili o odroczenie płatności" bez komentarza. Rozumiem jakbysmy mieli zarobic kilkadziesiat milionow, a nie 7... Jedyny pozytyw taki, ze w koncu sie go pozbedziemy

anonimizacja2121

anonimizacja2121

8 czerwca 2021 | 10:54

Matt1 Pełna zgoda.

Kevin

Kevin

8 czerwca 2021 | 11:36

Przeraża mnie nasz wizerunek, gdzie dostajemy ,, oferty nie do odrzucenia” od śmiesznych klubików. Jestem ciekaw czy inne duże kluby pokroju Bayern Liverpool Real ManU czy farca, tak się patyczkują. A może zdecydowanie odrzucają i reagują mówiąc o tym na jakiejś konferencji prasowej, albo wydając zdecydowany komunikat, osmieszajac oponenta.
Przez to nasze kupowanie na sępa tak nas traktują jak mały chiński bazarek .......


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich