Nasi walczyli o wyjazd na Mundial

10 czerwca 2021 | 09:08 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Już tylko dzień dzieli nas od startu długo wyczekiwanych Mistrzostw Europy. Tymczasem w Ameryce Południowej trwa walka o bilety na Mundial do Kataru. Piłkarze Interu w ostatniej serii gier nie mieli niestety zbyt wielu powodów do radości.

Wszyscy jak jeden mąż zremisowali swoje spotkania. Najbliżej wygranej była Argentyna, lecz Miguel Borja w ostatnich sekundach meczu uratował dla Kolumbii remis 2:2. Lautaro Martinez rozegrał pełne 90 minut.

Tylko pierwszą połowę przeciwko Wenezueli rozegrał Matias Vecino. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, a pomocnika Interu od drugiej połowy zastąpił na murawie Nahitan Nandez. W perspektywie ostatnich plotek transferowych wygląda to niczym symboliczna zamiana miejsc.

Bez zwycięstwa też Chilijczycy, którzy 1:1 zremisowali z Boliwią. Alexis Sanchez rozegrał całe spotkanie.