Agent: Nowy kontrakt? Nie teraz

10 czerwca 2021 | 10:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery2 min. czytania

Przedłużają się negocjacje w sprawie sprzedaży Achrafa Hakimiego. We włoskiej prasie coraz częściej przewija się scenariusz, według którego Marokańczyk mógłby pozostać na Stadio Giuseppe Meazza. Kto miałby zatem uratować klubowy budżet? Najczęściej powtarza się nazwisko Lautaro Martineza.

Sytuacji wokół Argentyńczyka z pewnością nie uspokoi ostatni wywiad agenta. Alejandro Camano w rozmowie z katalońskim dziennikiem Sport wyznał, że piłkarz otrzymał od Interu propozycję nowego kontraktu, ale na chwilę obecną nie została ona zaakceptowana:

- 90 mln za Lautaro? To zdecydowanie za dużo. Każdy ma swoją cenę i chociaż Inter nie mówi o sprzedaży, musimy zobaczyć, jak wyglądać będzie okienko transferowe, jak ułoży się sytuacja w klubie. Zaoferowali nam odnowienie umowy, ale odpowiedzieliśmy, że na razie jesteśmy szczęśliwi.

- Kto nie chciałby grać dla Barcelony? To jeden z największych klubów na świecie. Jesteśmy zrelaksowani. Najpierw musimy rozwiązać sytuację z Interem, ale oczywiście podoba mu się to. Nikt z Barcelony do mnie nie dzwonił, więc nie myślimy o tym.

- Gracz jest gotowy na każde wyzwanie, nie można go ignorować i weźmie na siebie każdą odpowiedzialność. Nie wiem, co wydarzyło się w poprzednim sezonie, ponieważ powiedziano mi, że poprzedni agent rozmawiał z Barcą, lecz sytuacja była dość zagmatwana.

- Obecnie musimy zrozumieć projekt Interu i wysłuchać nadchodzących ofert. Jesteśmy szczęśliwi w obecnym położeniu, zobaczymy, co się wydarzy.

Źródło: Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

boguś

boguś

10 czerwca 2021 | 11:43

Dobra Lautaro Ty wyjazd do Barcelony/City/Atlético gdziekolwiek Cię będą chcieli, ale Hakimi zostaje.
Zawodnik który chce zostać jest ,,wypychany" a ten który ma problemu ciągłe jest na siłę zostawiamy. Takie odnoszę wrażenie. Możliwe, że jest ono mylne

HeyaMakumba

HeyaMakumba

10 czerwca 2021 | 12:26

@up Uważam, że Oni obaj odejdą.

inter00

inter00

10 czerwca 2021 | 19:12

Nagła zmiana kierunku, ciekawe z której strony będzie wiał wiatr za tydzień czy tam dwa. Oby od strony transferu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich