CAMPIONI 2021

 

Agent Emersona w siedzibie Interu

10 czerwca 2021 | 22:34 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami agent zajmujący się sprawami Emersona Royala pojawili się w siedzibie Interu. Brazylijczyk uznawany jest za jednego z najpoważniejszych kandydatów do zastąpienia Achrafa Hakimiego.

Pan Frederic Pena gościł dziś w klubowych budynkach, gdzie najprawdopodobniej spotkał się z jednym z dyrektorów. Po 2,5-letnim pobycie w Realu Betis zawodnik wkrótce ponownie zasili szeregi Barcelony. Katalończycy są jednak otwarci na negocjacje w sprawie ewentualnej sprzedaży 22-latka. W mediach spekuluje się o kwocie w granicach 20-25 mln euro.

Zanim Nerazzurri rozpoczną jakiekolwiek rozmowy, muszą najpierw spieniężyć jedną ze swoich gwiazd. Kandydatem numer jeden wydaje się nadal być Achraf Hakimi, lecz targi z potencjalnymi nabywcami niebezpiecznie wydłużają się w czasie.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 9

Garon_92

Garon_92 10 czerwca 2021 | 22:44   

Kolejny gracz z potencjałem i znajomością taktyki. Jeśli faktycznie wymienimy radę i vecino za nandeza plus opchniemy hakimiego za przynajmniej 70 mln i jeszcze JM odejdzie to może uda się uzbierać na tyle hajsu żeby jeszcze ściągnąć kogoś na lewą stronę. Kogoś z dwójki kostic tagliafico. Wtedy śmiem twierdzi że wyszlibyśmy na plus kadrowo

banikowy

banikowy 11 czerwca 2021 | 08:12   

Co oni widzą w tym Emersonie...

Huragan1410

Huragan1410 11 czerwca 2021 | 09:07   

Banikowy jak to co? Jest Royal :) mi to się nie chce komentować takich pseudo wzmocnień....

pasek_9

pasek_9 11 czerwca 2021 | 10:19   

Same Emersony...

darren

darren 11 czerwca 2021 | 10:54   

Emerson na prawe wahadło, Emerson na lewe wahadło, przeciwnicy posrani bo nie wiedzą którego kryć i pilnować w polu karnych
Marotta - "Ty, Inzaghi, mam plan"
Inzaghi - "Jaki?"
Marotta - "Kurwa sprytny"

inter00

inter00 11 czerwca 2021 | 12:04   

@Darren - XD

kacperosik2

kacperosik2 11 czerwca 2021 | 12:32   

Jeżeli chodzi o Emersona, ale Royala to jest to całkiem solidne zastępstwo za Hakmiego. Trochę o nim poczytałem i nie ma takiego ciągu na bramkę jak Hakimi, ale za to ponoć jest lepszy od Hakima w defensywie. Biorąc pod uwagę, że Inzaghi gra bardziej środkiem to defensywne wahadło nie zrujnuje taktyki. 20mln to uczciwa cena. A jeżeli chodzi o drugiego emersona "kaleka, totalne 0" palmieri to ja bym nie chciał by mi zapłacili za przyjęcie go do Interu.

DonPietro

DonPietro 11 czerwca 2021 | 16:27   

Widać, że zaczął się sezon ogórkowy, bo wszyscy eksperci z FM już są w sekcji komentarzy.

E. Royal wygląda całkiem przyzwoicie. Szybki i dobra technika. Gra na prawej obronie, więc i w odbiorze lepiej sobie radzi niż ma statystyki pod bramką rywala. Ogólnie ciekawy zawodnik a do tego 22 lata. Wiadomo że lepiej jakby został Hakimi ale przy pozostałych nazwiskach, które się pojawiają wygląda najbardziej obiecująco.

Drodzy Redaktorzy może przy takich zawodnikach fajnie jakiś komentarz z zaprzyjaźnionej strony o La Liga?

Patr1ck

Patr1ck 11 czerwca 2021 | 16:55   

Pod względem liczb lepiej wygląda Lazzarri. Na plus jest fakt, że jest to włoski zawodnik, dodatkowo współpracował on z trenerem w Lazio, a w klubie ze stolicy nastała rewolucja- przyszedł Maurizio Sarri, więc wielce prawdopodobne jest to Rzymianie nie będą już grali w ustawieniu z trójką obrońców. Emerson Royal, z kolei nie miał w ostatnim sezonie ligowym takich liczb jak Lazzarri, ale dobrze prezentuje się w obronie, jest szybki, nie można mu odmówić udziału w akcjach ofensywnych oraz kreatywności- w końcu Brazylijczyk, dodatkowo dysponuje dobrymi wrzutami i strzałem. Poza tym jest młodszy od Lazzarriego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich