CAMPIONI 2021

 

Problemy zdrowotne Sancheza (akt.)

12 czerwca 2021 | 17:40 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Chilijski napastnik na ostatnim treningu przed meczem z Argentyną złapał kontuzję, który może mieć negatywny wpływ na jego dyspozycję podczas Copa America.

Zawodnik doznał urazu mięśniowego, który najprawdopodobniej wykluczy go ze spotkania z Albicelestes. Na dziś trudno powiedzieć, czy przerwa od piłki będzie dłuższa niż jeden mecz.

Według sztabu medycznego reprezentacji Chile jest to następstwo zmęczenia sezonem, który ze względu na pandemię był niezwykle intensywny.

Kontuzja Sancheza jest problematyczna z jeszcze jednego powodu. Gdyby zawodnik pokazał się z dobrej strony na mistrzostwach Ameryki Południowej, to mógłby wzbudzić zainteresowanie innych zespołów. Inter szuka oszczędności, a sprzedaż Alexisa byłaby krokiem w stronę uzyskania równowagi budżetowej.

Aktualizacja

Piłkarz doznał urazu mięśnia podeszwowego, przez co opuści pierwszą część turnieju, czyli mecze z Argentyną, Boliwią, Paragwajem i Urugwajem. Gdyby Chile awansowało do ćwierćfinału, to możliwe że i tam musiałoby poradzić sobie bez Sancheza.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

cichy32

cichy32 12 czerwca 2021 | 19:06   

Ten artykuł to sranie w banie Sanchez to mistrz ale nie zawodnik zeby grać kilka meczy z rzędu a na turniej sa ciezkie treningi więc nasz byk nie dal rady lata robia swoje

Matt1

Matt1 13 czerwca 2021 | 10:57   

To pokazuje jak zawodnicy są przemęczeni sezonem. Najważniejsze jest ich zdrowie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich