CAMPIONI 2021

 

Hjulmand: To był trudny wieczór

13 czerwca 2021 | 01:05 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Chwilę grozy przeżyli reprezentanci Danii podczas meczu z Finlandią. Christian Eriksen padł na murawę, a o jego życie walczyli medycy. Udało się, piłkarz odzyskał świadomość, a jego koledzy dokończyli mecz. Po spotkaniu trener Kasper Hjulmand skupił się na pomocniku.

- Wszystkie nasze myśli i modlitwy są skierowane do Christiana i jego rodziny. Eriksen jest jednym z naszych najlepszych zawodników, a poza tym jest jeszcze lepszą osobą. Całą moją pozytywną energię kieruję do niego.

- To był trudny wieczór. Wszystkim nam przypomniał, co w życiu jest najważniejsze, czyli wartościowe relacje. mamy grupę piłkarzy, których nie mogę wystarczająco pochwalić. Nie mógłbym być dumny z tych ludzi, którym zależy na sobie, kiedy jeden z nich cierpi.

- UEFA nie wywierała presji, by dokończyć mecz. Wiedzieliśmy, że mamy dwie opcje, albo od razu zagrać, albo jutro o 12:00. Wszyscy zdecydowali się zagrać dzisiaj. Próbowaliśmy wygrać. Szczerze mówiąc miałem w ekipie zawodników całkowicie oszołomionych.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Huragan1410

Huragan1410 13 czerwca 2021 | 09:46   

Czyli tak jak sie spodziewałem tekst pseudo eksperta świńskiego oszołoma Szczęsnego w tvp o rzekomym nakazaniu piłkarzom gry pod pręgierzem walkowera był jego chorym wymysłem. Onyszko jak to usłyszał wczoraj to widać że się w duchu chyba wkurwił na to co ten ktoś wygaduje. Szczęsny i Dekiert za to co powiedziała wczoraj powinni być wyrzuceni ze studia euro.
Szacunek dla Simona Kjaera. Gość zdobył wczoraj u mnie medal i największe ordery i bardzo mu dziękuję za pomoc w uratowaniu życia Christiana.

master

master 13 czerwca 2021 | 12:06   

Ta laska z pewnością... w ogóle powinni kuźwa jakieś reklamy puścić czy skrót meczu ustalić scenariusz na najbliższe 30 minut, Laska do Borka a Borek, że on nic nie wie i w ogóle to nie wie co ma w tej sytuacji mówić i jest przybity. Dekiert, że oklaski były dla żony... ja p...dole co ona ma we łbie.

Szczęsny i pozostali w studiu od razu powiedzieli, że jeżeli to studio już ma być kontynuowane to idźmy dalej co było jasne do zrozumienia, że nikomu nie było na rękę komentowanie spotkania Szwajcarów czy Włochów jak nie wiadomo co jest z Eriksenem.... totalna amatorka i brak umiejętności poradzenia sobie w sytuacji nieprzewidywalnej

Huragan1410

Huragan1410 13 czerwca 2021 | 17:11   

Master widzialem dzis wywiad Bońka z PGE Areny i on sie odnosił do tej wypowiedzi szczęsnej. Nie wymienił go z nazwiska ale powiedział to wszystko tak jasno że nie sposób było nie wyczytać między wierszami o kogo chodzi. Szczęsna jedzie po uefa bo synek gra w jufkach a uefa uwzięła sie na nich za superlige więc trzeba było w imieniu swoim i synka wbić szpile. Ojciec i syn tyle samo warci. Jak mała szczęsna miała 16 lat to modliłem się żeby nigdy nie zagrzała taka menda miejsca w bramce mojej Legii. On miał 16 lat i był tak już zarozumiały jakby był najlepszym bramkarzem na świecie. I jeszcze wkurwiło mnie jak szkolnikowska z tvp we wpisie na twicie starała się bronić Dekiert. Gówniarz po znajomości dostał stanowisko bo nic w dziennikarstwie sportowym dotychczas nie osiągnął i widać to już nie pierwszy raz jak stanowisko zjada go i zmienia. Wielki Pan Szefu heh śmiać mi się tylko z politowaniem chce. I teraz potwierdza się maksyma że człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich