Wygrana de Vrija, porażka Chorwatów

13 czerwca 2021 | 23:24 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Za nami kolejny dzień zmagań podczas EURO 2020. Dziś mogliśmy oglądać w akcji trzech piłkarzy Interu, którzy kończyli swoje mecze w odmiennych nastrojach.

W hitowym starciu grupy D zmierzyły się Anglia z Chorwacją. Na murawie od pierwszej minuty zameldowali się Ivan Perisić oraz Marcelo Brozović, jednak nie pomogli oni swojej reprezentacji, która przegrała 0:1. Skrzydłowy rozegrał całe spotkanie, natomiast środkowy pomocnik zszedł z boiska w 70. minucie.

Dużo lepiej poradziła sobie Holandia, w barwach której cały mecz rozegrał Stefan de Vrij. Podopieczni Franka de Boera po ekscytującym meczu pokonali Ukrainę 3:2.

Warto również wspomnieć o Goranie Pandewie. Były napastnik Interu zdobył bramkę w przegranym 1:3 meczu z Austrią, co pozwoliło mu zostać pierwszym w historii graczem Macedonii Północnej z golem na turnieju reprezentacyjnym.