Wygrał Lukaku, wygrał De Vrij

17 czerwca 2021 | 22:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Za nami kolejny dzień zmagań o tytuł najlepszej reprezentacji Starego Kontynentu. Pilkarze Interu ponownie mieli powody do zadowolenia.

Belgia wygrała 2:1 z Danią. Romelu Lukaku rozegrał całe spotkanie. Napastnik Nerazzurrich nie zapisał się w protokole meczowym, lecz został uznany najlepszym graczem meczu.

Zgodnie z zapowiedziami piłkarze oraz kibice obu zespołów okazali wsparcie dla Christiana Eriksena.

W wieczornym spotkaniu Holandia pokonała Austrię 2:0. Stefan de Vrij zanotował pełne 90 minut. Valentino Lazaro pojawił się na murawie w 70. minucie.

Źródło: Inf. własna