Bramka Perisicia, porażka Słowacji

18 czerwca 2021 | 22:04 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Kolejny dzień z mistrzostwami Europy dobiega końca. W dzisiejszych spotkaniach kibicowaliśmy Chorwatom i Słowakom. Pierwszy za sprawą Ivana Perisicia zremisowali z Czechami, a ekipa Milana Skriniara przegrała ze Szwecją.

Szwecja - Słowacja 1:0

O 15:00 odbył się mecz z udziałem obrońcy Interu. Spotkanie zostało okrzyknięte mianem najnudniejszej rywalizacji na trwającym Euro.

Skriniar rozegrał pełny mecz, ale jego zespół przegrał 1:0. Zwycięską bramkę zdobył Emil Forsberg, który w 77. minucie wykorzystał rzut karny.

Chorwacja - Czechy 1:1

O 18:00 rozpoczęło się spotkanie Chorwatów z Czechami. Wynik meczu otworzył Patrik Schick. Piłkarz w 37. minucie wykorzystał "jedenastkę". Drugą połowę fantastycznie rozpoczął Ivan Perisić. Zawodnik Interu w 47. minucie popisał się celnym trafieniem.

W 87. minucie meczu, na boisku pojawił się Marcelo Brozović, który zmienił Mateo Kovacicia.