Inter musi przyspieszyć z negocjacjami

20 czerwca 2021 | 10:40 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery1 min. czytania

Steven Zhang wrócił do Chin, skąd będzie koordynował prace swojego zespołu w Mediolanie, a także negocjował w sprawie umów sponsorskich. Najbliższy tydzień może mieć decydujące znaczenie dla wielu kwestii.

Czerwiec powoli zbliża się ku końcowi, a w obozie Nerazzurrich wciąż za wiele się nie dzieje i zbyt wiele nie wiemy. Praca, którą musi wykonać kierownictwo wcale nie jest łatwa. Celem jest zamknięcie rynku transferowego z zyskiem w wysokości 70 milionów euro oraz obniżenie kosztów związanych z pensjami o 15%.

Według włoskich mediów najbliższy tydzień będzie decydujący dla Achrafa Hakimiego. Najbliżej przejęcia zawodnika jest PSG, ale wciąż w gronie zainteresowanych jest Chelsea. Od ewentualnego transferu Marokańczyka zależeć będzie przyszłość pozostałych graczy, na przykład Lautaro Martineza. W przypadku sprzedaży Hakimiego, mogliby go zastąpić Dumfries lub Emerson. Jeśli klub miałby opuścić Argentyńczyk, jego miejsce zastąpiłby Raspadori.

Nerazzurri poza jednym fundamentalnym graczem, jeśli znajdą nabywców, będą chcieli pozbyć się Perisicia, Lazaro, Dalberta, Nainggolana, Joao Mario i Vidala. Ten ostatni co prawda wyraził chęć pozostania w Interze, ale jego pensja jest zbyt wysoka. Przypomnijmy również, że Inter ma trudności z negocjacjami ze Sportingiem (gdzie mógłby trafić Joao Mario) oraz z Cagliari (które chce Nainggolana, ale mają problemy finansowe).

Źródło: inf. własna + różne

Polecane newsy

Komentarze: 3

castillo20

castillo20

20 czerwca 2021 | 11:44

Cagliari mi podpadło, zwykłe gnoje zwodzące nas od 2 sezonów. Nigdy więcej z nimi żadnych interesów, środkowy palec i trzy bramy do ich siatki

banikowy

banikowy

20 czerwca 2021 | 12:23

Wystawić każdego po 5mln poza vidalem którego możemy oddać za przysłowiowy milion. Myślę że znajdą się kluby które wzięłyby ich po takiej cenie.

inter00

inter00

20 czerwca 2021 | 13:51

Nikt mi nie powie że wymiana Lautaro na Raspadoriego jest gorsza niż Hakimiego na Emersonów i innych jemu podobnych. A co do sprzedaży zawodników to taki Radja czy Vidal to niech odejdą nawet za darmo, ich pensja jest tak duża że i tak zaoszczędzimy sporo kasy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich