Agent: Dimarco, Sensi i Radu zostają w Interze

22 czerwca 2021 | 17:12 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Federico Dimarco, Stefano Sensi i Ionut Radu pozostaną w Interze na kolejny sezon. Taką informację podaje dziś portal FCInterNews.it, bazując na rozmowach z reprezentantem zawodników, Beppe Riso.

Agent, który reprezentuje trzech wymienionych powyżej Nerazzurrich, zjawił się ostatnio w siedzibie klubu. Media spekulowały, że chodzi o rozmowy w sprawie transferów Dimarco i Sensiego. Pierwszy z Włochów łączony jest od kilku dni z Cagliari, a już wcześniej także z Torino, a drugi z Fiorentiną. Radu z kolei wymieniany był w kontekście wypożyczenia do Realu Sociedad.

Zdaniem Riso, nie ma tematu przenosin nikogo z tej trójki, a wizyta w siedzibie klubu w The Corner miała zupełnie inny charakter. 

- Jeżeli chodzi o moje odwiedziny w biurze Interu, to nie chodziło o Dimarco, Sensiego czy Radu, a kogoś innego. Dimarco i Ionut Radu zostają w drużynie Nerazzurrich, Sensi również. 

W kwestii Euro... Matteo Pessina i Stefano Sensi mają bardzo dobre relacje. Pomocnik Interu jest szczęśliwy, gdy Pessina strzela dla Italii - powiedział Riso. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 22 czerwca 2021 | 20:05   

Pozbyłbym się tylko Sensiego

HeyaMakumba

HeyaMakumba 22 czerwca 2021 | 21:49   

Hmm czyli o kogo chodziło ? Gaglia ? Gollini ? Rovera ? Gomez ? Pessina ? Zappa wraca ?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich