Joao Mario dogadany z nowym klubem

5 lipca 2021 | 10:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Miał być Sporting, będzie Benfica. Media w Portugalii są przekonane, że Joao Mario zostanie nowym graczem popularnych Orłów w ciągu kilku najbliższych dni.

Dziennik Record poinformował o ustaleniu warunków indywidualnego kontraktu zawodnika z nowym klubem. Inter i Benfica również są na dobrej drodze do osiągnięcia porozumienia. Mediolańczycy mają zarobić na transakcji 7,5 mln euro. Wczoraj pisaliśmy o skomplikowanych negocjacjach z Portugalczykami, lecz ostatecznie uda się chyba znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Czy wkrótce doczekamy się definitywnego zakończenia przygody Joao Mario w czarno-niebieskich barwach? Miejmy nadzieję.

Źródło: Record

Polecane newsy

Komentarze: 5

MrSly

MrSly

5 lipca 2021 | 12:02

No i klasa!!!

boxingdivision

boxingdivision

5 lipca 2021 | 13:16

a co z tą klauzulą o antykonkurencyjności Sportingu?

Lord Nord

Lord Nord

5 lipca 2021 | 13:28

Klauzula o karze w przypadku przejscie zawodnika do klubu w tej samej lidze po zakonczeniu wypozyczenia jest niezgodna z prawem. Inter musi poinformowac Sporting o kontrakcie, daje mu okreslony czas zgodnie z klauzula o prawie pierwokupu po wypozyczeniu jednak nie moze byc tak, ze Sporting dyktuje i naklada kary za dzialania innego klubu w zwiazku z graczem do ktorego nie nabyl zadnych praw.
Kkarte zawodnika ma w 100 procentach tylko Inter - Inter wywiazal sie z obowiazku w stosunku do Sportingu, klub nie skorzystal z prawa wykupu oraz pierwokupu. Nie ma prawa ktore nalozy na Inter kare za to, ze sprzedaje do innego klubu swojego zawodnika. To niedopuszczalna klauzula. Analizy dokonalo czterech prawnikow.
ps. Mysle, ze to sprawdzili dokladnie. Zreszta, to byloby chore aby nie moc rozporzadzac graczem za ktorego Inter zaplacil 40 mln Euro! Juz i tak jestesmy w plecy, szok. Poza tym taki dla Sportingu wazny, taki super w tej lidze to niech go biora. Teraz to jak pies ogrodnika.

inter00

inter00

5 lipca 2021 | 13:35

Prawi pierwowykupu zawsze działało tylko poprzez poinformowanie klubu o innej ofercie a wtedy klub decydował czy chce kupić zawodnika. A co do samego transferu liczę że szybko dojdzie do skutku

oster

oster

6 lipca 2021 | 06:54

To jest najlepszy przykład że nie można nikogo kupować pochopnie to jakiś mistrzostwach ME czy MŚ bo potem konsekwencje się ponosi latami....


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich