CAMPIONI 2021

 

Trudne rozmowy z Arsenalem, alternatywą Hateboer

10 lipca 2021 | 11:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Temat wyboru następcy Achrafa Hakimiego powraca praktycznie codziennie, lecz dotychczas kibice muszą zadowolić się jedynie plotkami i spekulacjami. Faworytem do przejęcia schedy po Marokańczyku cały czas wydaje się być Hector Bellerin.

Włoska prasa zwraca jednak uwagę na trudne negocjacje z Arsenalem. Kanonierzy najchętniej definitywnie rozstaliby się z piłkarzem, a w ostateczności w grę ma wchodzić wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za kwotę 20-25 mln euro. Inter optuje za opcją bez przymusowego transferu. 

Dystans między stronami jest spory, a czas ucieka, więc dyrektorzy Nerazzurrich rozważają inne opcje. Jednym z kandydatów jest Hans Hateboer z Atalanty, który od kilku sezonów jest ważnym elementem zespołu Gasperiniego. Problem w tym, że doskonała kondycja finansowa klubu z Bergamo pozwala mu na stawianie trudnych warunków w rozmowach transferowych.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 10 lipca 2021 | 11:33   

Hateboer to dużo lepszy wybór, on powinien być pierwszy na liście a nie jako alternatywa. Z resztą jest też kilka innych ciekawych nazwisk jak Florenzi którego można łatwo z Romy wyciągnąć. Ciekaw jestem jak zakończy się ta telenowela z następcom Hakimiego

MrSly

MrSly 10 lipca 2021 | 16:27   

Fajnie jakby to doszło do skutku, całkiem spoko obrońca za rozsądną kwotę.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 10 lipca 2021 | 20:18   

Mam nadzieję, że to tylko zasłona dymna dla innego transferu.

Garon_92

Garon_92 11 lipca 2021 | 08:38   

Serge aurier jedt na wylocie z totenhamu więc zaraz będzie kolejna alternatywa. Hateboer to dobry gracz ale bardziej defensywny niż grający do przodu więc potrzebowalibyśmy odaortnosci na drugim skrzydle. Myślę że będzie za drogi dla nas. Oby udało się w miarę szybko ogarnąć

Hagaen

Hagaen 6 sierpnia 2021 | 09:13   

Wolę go niż Bellerina, ale jak ktoś dobrze wspomniał, przydałby się też ktoś z większym ciągiem na bramkę.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich