Włosi mistrzami Europy!!!

12 lipca 2021 | 00:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Football's coming to Rome! Po emocjonującym finale Włosi pokonali Anglię w konkursie rzutów karnych.

Mecz doskonale rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 2. minucie objęli prowadzenie za sprawą Shawa. Podopieczni Roberto Manciniego zdołali wrócić do gry, a gola na wagę remisu zdobył Bonucci.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, więc zawodnicy przystąpili do konkursu jedenastek. Ze stresem lepiej poradzili sobie Azzurri, w czym olbrzymią rolę odegrał świetnie dysponowany Donnarumma.

Nicolo Barella przebywał na murawie do 54. minuty. Alessandro Bastoni cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

12 lipca 2021 | 00:35

Piękny wieczór, a płacz na angielskich mordach jest nie do przecenienia. Forza Italia!!!

12 lipca 2021 | 00:41

FORZA ITALIA

SeaVent

SeaVent

12 lipca 2021 | 00:56

Oliwa sprawiedliwa!
A więc mamy zawodników z mistrzem na 2 kontynentach Forza Inter Forza Italia! Takim czekam na nasz ukochany Inter

INTER_moje_zycie

12 lipca 2021 | 01:01

It's coming to Rome

12 lipca 2021 | 01:13

"Fratelli d'Italia,
L'Italia s'è desta..."
ależ Mancio stworzył pakę. Coś pięknego :)

12 lipca 2021 | 08:15

Grande Italia !!!!! Dziękuję za wspaniałe emocje i za zwycięstwo.
A Anglicy niech płaczą, sprawia mi to ogromną satysfakcję. Za wygwizdywanie hymnów, za deptanie włoskiej flagi, za karnego z Duńczykami, za butę. Miejsce bydła jest w oborze. Żeby gwizdać na hymn drugiego kraju to naprawdę trzeba mieć słomę w butach a nawet w dupie.

12 lipca 2021 | 10:07

Nicola wczoraj przeciętny występ ale grunt że mamy złoto

Oba

Oba

12 lipca 2021 | 10:14

@Huragan1410, nie często się to zdarza, ale popieram Twoja wypowiedź w 100 procentach. Pozdro

MAV

MAV

12 lipca 2021 | 10:22

Brawo. Piękne to wygląda. Szczególnie na terenie angoli zabrać coś co myślą że się im należy.

Futbol i puchar wróciły do Włoch :)

Huragan zgadzam się z Tobą, ale co się dziwić taki naród.

Huragan1410

Huragan1410

12 lipca 2021 | 11:47

MAV nie dość że na ich terenie to jeszcze w takich okolicznościach. Napewno bardzo ich to boli. Znamienny był obrazek jak kilka minut po końcowym gwizdku Wembley opustoszało. Szwagier z Londynu mówił że w dzień finału Londyn się aż trząsł w murach. A po meczu cisza na ulicy. Brytole i tak niech się cieszą bo ciągnięto ich za uszy do finału a srebrny medal to i tak od ponad 50 lat największy sukces dla nich.

12 lipca 2021 | 12:31

L'Italia è bella. Tak jak napisał Huragan Anglicy zachowywali się jak bydło a to co zrobili z włoską flagą to jest przegięcie i to grube.

gismo

gismo

12 lipca 2021 | 12:41

Za zachowanie brytoli to co najwyżej chlew im się należy. Nigdy nie czułem tak negatywnych emocji względem Anglików. Zero szacunku dla bydla. Do obory z nimi!

Navi10

Navi10

12 lipca 2021 | 12:45

Czy wie ktoś może czy jeszcze jakaś drużyna może pochwalić się ze ma w składzie obecnego mistrza Europy i Ameryki Południowej?

12 lipca 2021 | 13:17

@Navi10
Atalanta, PSG, Lazio i Fiorentina.

MrSly

MrSly

12 lipca 2021 | 14:34

No i cyk, zdobycie Copa America i Euro przez graczy w ekipie zaliczone ;p (edycja 2021.07.12 14:34 / MrSly)

12 lipca 2021 | 16:40

Fajnie ze zdobył Mistrza trener mocno z nami związany i mający u nas sukcesy, skoczy się wielbienie Lippiego