Skriniar: Wierzymy w zwycięstwo

14 lipca 2021 | 19:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W Appiano Gentile pojawił się dzisiaj Milan Skriniar. Słowak zakończył już wakacje i rozpoczął przygotowania do startu kolejnego sezonu. Po zajęciach zawodnik był do dyspozycji reportera klubowej telewizji.

- Zawsze miło jest tutaj wrócić. W zespole panuje wspaniały duch. Minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy się ostatni raz. Teraz wracamy z nowym trenerem i zapleczem zespołu. Nie możemy doczekać się już rozpoczęcia nowego sezonu.

- Mój gol przeciwko Polsce sprawił, że wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ mieliśmy nadzieje na awans do fazy pucharowej. Niestety przegraliśmy dwa kolejne mecze i zostaliśmy wyeliminowani. Byliśmy bardzo rozczarowani, ale to już przeszłość i skupiam się na nowym sezonie z Interem.

- Oczywiście jestem zachwycony, że Barella i Bastoni wygrali turniej. Zasłużyli na to, ponieważ Włosi grali bardzo dobrze. Rozmawiałem z nimi, podobnie z Lautaro, który zakończył super sezon zwycięstwem w Copa America. Teraz będą cieszyć się zasłużoną przerwą, a my poczekamy na ich powrót.

- Moje osobiste cele na nadchodzący sezon nie uległy zmianie. Chcę walczyć dla Interu i pomagać drużynie. W poprzednim sezonie sięgnęliśmy po tytuł, lecz nie wolno nam tracić czujności. Wierzymy, że możemy wygrać. Mam nadzieję zrobić wszystko, co w mojej mocy, a dodatkowo może zdobyć kilka bramek.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 14 lipca 2021 | 20:47   

Mój kandydat na kapitana Interu po Handzie!

kandziak

kandziak 14 lipca 2021 | 20:59   

Ja tam widze De Vrija

SeaVent

SeaVent 14 lipca 2021 | 23:09   

On albo Nikoś.. upchną bym tez gdzieś Romelu.
Sądzę że Lukaku najbardziej przyswoił mental Conte.. i to on będzie ciągną Inter.

wróbel1908

wróbel1908 14 lipca 2021 | 23:19   

Inter00 mój również


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich