CAMPIONI 2021

 

Marotta: Mercato? Musimy być kreatywni

14 lipca 2021 | 22:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jednym z gości oficjalnego losowania terminarza nadchodzącego sezonu był Giuseppe Marotta. CEO Interu porozmawiał chwilę z dziennikarzami, których interesowały przede wszystkim tematy związane z rynkiem transferowym.

- Prowokacje Jose Mourinho? Znam Mourinho od dawna, to przebiegły, stary lis, który przywykł do prowokowania i wywoływania reakcji przeciwników. Nie dam się w to wciągnąć, a od nas wszystkich zależy, czy będziemy unikać zastawianych pułapek.

- Zaczynamy od składu, który wygrał Scudetto w poprzednim sezonie i pozostanie niezmieniony w 90%. To bardzo ważny fundament, na którym można coś budować. Będziemy teraz pracować nad skompletowaniem zespołu w związku z odejściem Hakimiego. Będziemy starać się zachować kreatywność, ponieważ obecnie każdemu klubowi trudno jest zaangażować się w ekonomicznie ekspansywne umowy.

- Bellerin? Dumfries? Jest wiele nazwisk, lecz jest jeszcze zbyt wcześnie, aby próbować przewidzieć, co się wydarzy.

- Powrót Eriksena? Przede wszystkim cieszymy się, że ponownie odzyskuje pełnię zdrowia. Jeżeli chodzi o jego powrót na boisko, trzeba będzie wszystko przeanalizować. Mam nadzieję, że w pełni odzyska zdrowie i kondycję.

- Calhanoglu? To nie była zdrada w stosunku do Milanu, był tylko graczem z wolnym kontraktem. Może następnym razem to Milan weźmie zawodnika, któremu wygaśnie umowa z Interem.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 3

SeaVent

SeaVent 14 lipca 2021 | 23:01   

Zizul przyjacielu! Wierzę w Ciebie masz łeb nie od parady! Forza Inter!

inter00

inter00 15 lipca 2021 | 09:16   

Rzeczywiście z takim budżetem tylko kreatywność nam pomoże. Ale Kobra ufam tobie

MrSly

MrSly 15 lipca 2021 | 11:47   

Jestem dobrej myśli!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich