CAMPIONI 2021

 

Inzaghi: Jestem zadowolony z zespołu

18 lipca 2021 | 10:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Z problemami, ale zwycięsko zakończył się oficjalny debiut Simone Inzaghiego na ławce trenerskiej Interu. Po spotkaniu Włoch chwalił drużynę za ambitną postawę i odpowiednią reakcję na boiskowe wydarzenia.

- Wiedziałem, że czeka nas naprawdę trudny mecz towarzyski, ale zawodnicy poradzili sobie naprawdę dobrze. Zafundowaliśmy sobie dwa gole, ale pozostaliśmy w grze. Zareagowaliśmy znakomicie, biorąc pod uwagę ograniczone możliwości, którymi dysponujemy. Jestem bardzo zadowolony z zespołu.

- Do samego końca staraliśmy się wygrać. Jestem zadowolony z ich reakcji i tego, że wytrzymali, gdyż wielu musiało od razu rozegrać 90 minut. Krok po kroku będziemy poznawać nowe twarze. De Vrij i Brozović powrócą w ciągu kilku najbliższych dni. Klub wykonuje świetną robotę i będziemy gotowi na 22 sierpnia.

- Byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli celebrować mecz otwarcia wspólnie z naszymi fanami, po półtora roku gry przy pustych trybunach. Wsparcie, którego udzielają, robi różnicę, czego świadkami byliśmy dziś wieczorem.

- Zawodnicy Primavery wykonują świetną robotę, ale wiedziałem, że dadzą radę, ponieważ Inter dysponuje znakomitą akademią. Muszą jednak utrzymać ten poziom, gdyż będą potrzebni przynajmniej do sierpnia.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

superofca

superofca 18 lipca 2021 | 22:13   

Jeszcze raz bo chyba ogarniam, zadowolony z remisu z Lugano? Halinka mam zawał.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 19 lipca 2021 | 15:21   

A co miał powiedzieć po takim w takim terminie. Dajcie sobie już spokój.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich