Ranocchia: Wdrażamy intencje trenera

18 lipca 2021 | 10:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Andrea Ranocchia wcielił się w rolę bohatera ostatniej akcji i skutecznie wykonaną jedenastką przesądził o wygranej swojego zespołu z FC Lugano. Po meczu defensor rozmawiał z klubową telewizją.

- Oczywiście jesteśmy nieco ociężali z powodu obciążeń treningowych, ale wykonujemy dobrą i ciężką pracę. Staramy się wdrażać intencje trenera, czekając na powrót wszystkich graczy. Wówczas skupimy się już na początku nowego sezonu.

- Lugano zaczyna sezon za tydzień, więc wyraźnie przewyższali nas pod względem kondycji. Okopywaliśmy się, kiedy była taka potrzeba i udało nam się odwrócić losy spotkania, a następnie wygrać w rzutach karnych. Mecze towarzyskie są ważne, aby wdrażać nowe pomysły i poprawiać kondycję. Nasze nogi nie były jeszcze gotowe, ale porozmawiamy z trenerem, o tym, co wymaga poprawy.

- Rzuty karne? To nie pierwszy raz, kiedy zdobywam gola w meczu przedsezonowym. Wspaniale było czuć obecność fanów, którzy nas wspierali. Mamy nadzieję, że kiedy wystartuje sezon, będziemy mogli cieszyć się powrotem naszych kibiców.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 18 lipca 2021 | 12:51   

W takich meczach wynik nie ma znaczenia, trzeba budować formę i uczyć się wizji trenera.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich