Kolejne negocjacje z Cagliari

19 lipca 2021 | 17:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Ciągłe negocjacje, kolejne spotkania i obiady, a konkretów, jak nie było, tak nie ma. Włoskie media informują jednak o postępach w rozmowach na linii Inter-Cagliari.

Piero Ausilio, Dario Baccin, Stefano Capozucca oraz pośredniczący w negocjacjach Edo Crnjar mieli zjeść dziś wspólny lunch. Prawdziwym powodem spotkanie były jednak interesy łączące oba klubu. Strony praktycznie dobiły już targu w sprawie wypożyczenia Dalberta. Teraz priorytetem pozostaje wymiana z udziałem Radji Nainggolana i Nahitana Nandeza.

W przypadku Belga kością niezgody pozostaje wysokość odszkodowania, które mediolański klub winien wypłacić zawodnikowi za przedwczesne zakończenie współpracy. Różnice nie są jednak na tyle znaczne, aby można było obawiać się o powodzenie całej operacji.

Sporo optymizmu panuje także wokół Urugwajczyka, który wyraził już chęć zmiany barw klubowych. Sardyńczycy gotowi są podobno nawet zgodzić się na suche wypożyczenie, o ile Inter będzie w stanie zapłacić część wymaganej sumy już teraz.

Źródło: Calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 19 lipca 2021 | 19:28   

Oby szybko doszło do sfinalizowania transakcji

superofca

superofca 20 lipca 2021 | 00:30   

Dawać i prosić to trochę za dużo, mnie osobiście i Cagliari i Radja tak wpienili, że najchętniej widziałbym Sardynczykow w serie b, a Belga w Primaverze.

MrSly

MrSly 21 lipca 2021 | 09:59   

Im dłużej z nimi negocjujemy tym mam większe wrażenie, że nas wychujają.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich