CAMPIONI 2021

 

Debiut socios.com na koszulkach Interu

20 lipca 2021 | 15:45 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Porozumienie pomiędzy Interem a socios.com jest gotowe do oficjalnego ogłoszenia. Według La Gazzetta dello Sport, podczas Florida Cup Nerazzurri wystąpią w trykotach z logiem nowego sponsora.

Z informacji podanych przez dziennik, umowa będzie dotyczyć 20 milionów euro na sezon. Jest to mniejsza kwota niż oczekiwano (30 milionów euro przyp. red.), ale Nerazzurri wynegocjowali 5 milionów premii oraz korzystniejszy kontrakt z firmą Lenovo.

W pierwszym meczu w Orlando, Inter zmierzy się z Arsenalem. Właśnie podczas tego spotkania drużyna Simone Inzaghiego wystąpi w koszulkach, na których będzie już widnieć socios.com. Termin debiutu nie jest przypadkowy, bowiem wczoraj socios.com ogłosiło porozumienie z Kanonierami, których stali się globalnym partnerem.

Socios.com, korzystając z innowacyjnej technologii blockchain, pomaga klubom piłkarskim osiągnąć ważną cyfrową transformację, angażując ich fanów poprzez "tokeny kibica". Można je kupować i wymieniać w ramach platformy, a zmiana ceny zależy od warunków rynkowych.

W tej chwili Socios.com jest już na koszulkach Walencji, ale współpracuje również przy zaangażowaniu fanów kilku innych drużyn, w tym: Barcelony, Juventusu, PSG, Milanu, Atletico, Manchesterze City, Romie, a także wielu innych z pozostałych dyscyplin sportowych (koszykówka, sporty motorowe, krykiet, itp.).

Źródło: Calcio e Finanza

Polecane newsy

Komentarze: 2

Adriano19f

Adriano19f 20 lipca 2021 | 17:00   

a my przypadkiem nie dostawaliśmy 19 mln od pirelli?

inter00

inter00 20 lipca 2021 | 18:14   

To wszystko zależało od bonusów. Raz 12 raz 16, w skrócie loteria.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich