Oficjalnie: socios.com partnerem Interu

21 lipca 2021 | 15:12 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna3 min. czytania

W końcu poznaliśmy szczegóły dotyczące współpracy sponsorskiej Interu i socios.com. Poniżej znajduje się oficjalny komunikat klubu.

Inter ogłasza nowe, ważne partnerstwo z Chiliz $CHZ, światowym liderem wśród dostawców technologii blockchain dla branży sportowej i rozrywkowej. Dzięki tej współpracy klub będzie promował na koszulce meczowej $ INTER Fan Token, który niebawem trafi na rynek.

Socios.com, nowy partner Nerazzurri, stanie się cyfrowym miejscem spotkań globalnej bazy fanów Interu. To współpraca, która odzwierciedla pragnienie klubu, aby tworzyć coraz lepsze możliwości dla swoich fanów.

Fan tokeny $INTER stworzą nowe doświadczenia dla kibiców Interu na całym świecie. Pozwolą im stać się częścią tętniącej życiem społeczności cyfrowej na Socios.com. Posiadacze fan tokenów $INTER będą mieli niezliczone możliwości zaangażowania się na socios.com, w tym możliwość wpływania na klub w serii ważnych, interaktywnych i zabawnych plebiscytów, które będą przeprowadzane w każdym sezonie.

Fani będą również mogli uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści związanych z Klubem, sprawdzić swoje umiejętności i rywalizować z innymi kibicami z całego świata w powiązanych ze sobą grach, konkursach i quizach. Tym samym będą rywalizować w globalnych rankingach, aby zdobywać nagrody. W niedalekiej przyszłości zostanie uruchomiony fan token $INTER.

Socios.com to platforma direct-to-consumer (D2C), która wykorzystuje technologię blockchain, aby zapewnić wiodącym organizacjom sportowym i klubom na całym świecie narzędzia do angażowania ich fanów.

Ponad czterdzieści głównych organizacji sportowych nawiązało współpracę z socios.com, aby uruchomić swoje tokeny kibica. W tym niektóre z najważniejszych europejskich klubów piłkarskich i piłkarskie drużyny narodowe Argentyny oraz Portugalii, a także kilka zespołów F1, e-sportowych i krykieta.

Socios.com ma duże plany ekspansji w 2021 roku i ma na celu o uruchomić o wiele więcej fan tokenów. Prawie 1,2 miliona fanów pobrało już aplikację socios.com, a szybki rozwój firmy będzie kontynuowany dzięki wielu kolejnym udostępnieniom fan tokenów z globalnymi partnerami.

Alessandro Antonello, CEO Interu:

- Jesteśmy bardzo dumni, że możemy dziś ogłosić to partnerstwo, które łączy nas z wiodącą marką w swoim sektorze. Ta umowa potwierdza wzrost i atrakcyjność marki Interu, pomimo wszystkich wyzwań, jakie klub napotyka w okresie pandemii.

- Ta koszula ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jest to pierwsza odsłona ze scudetto na piersi po tylu latach oczekiwania. To nowy etap w naszej podróży i cieszymy się, że możemy go celebrować razem z socios.com i wszystkimi naszymi kibicami.

Luca Danovaro, CMO Interu:

- Nasze partnerstwo z Chiliz i socios.com jest solidnie oparte na podstawowych wartościach: technologii, innowacji i bliskości z naszymi fanami.

- Ekscytujące aktywności, które wspólnie planujemy, pozwolą nam zaangażować młodsze pokolenia z całego świata. Jest to cel, który stał się dla nas jeszcze wyraźniejszy w ostatnich miesiącach, kiedy poczuliśmy niepohamowane wsparcie wszystkich fanów Interu, nawet przy zamkniętych trybunach.

Alexandre Dreyfus, dyrektor generalny Chiliz i socios.com:

- Nowa koszulka Interu to dla nas idealna przestrzeń do promowania tego partnerstwa i budowania świadomości w zakresie innowacji i możliwości zaangażowania stworzonych przez fan tokeny $INTER.

- To wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy od ponad ćwierć wieku na przodzie klubowej koszulki pojawi się nowa nazwa. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wykorzystać tę uprzywilejowaną przestrzeń, aby promować wprowadzenie na rynek fan tokenów $INTER.

- Dzisiejsze ogłoszenie to początek nowej ery dla milionów fanów Interu na całym świecie, którzy będą mogli dołączyć do tętniącej życiem społeczności cyfrowej na socios.com, korzystając z niezliczonych możliwości interakcji z klubem, wpływania na kluczowe decyzje i zdobywania nagród.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 16

Lambert

Lambert

21 lipca 2021 | 15:18

Inter Fan Token xd, widziałem że Milan też taki ma

inter00

inter00

21 lipca 2021 | 16:45

Wystarczyłoby samo Socios.com w jednej linii i byłoby na prawdę ładnie a tak to sponsor popsuł koszulkę która była całkiem niezła

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

21 lipca 2021 | 16:47

To logo wygląda beznadziejnie...

wróbel1908

wróbel1908

21 lipca 2021 | 16:50

Ważne że kasa się zgadza

hawk247

hawk247

21 lipca 2021 | 16:53

Myślę że to może się zmieniać w różnych fazach sezonu, tak jak np. Hyundai na koszulkach Lyonu gdzie czasami jest po prostu małe logo i nazwa nowego modelu. Więc pewnie będą zmieniać na samo socios może w meczach LM czy coś. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Chicken08

Chicken08

21 lipca 2021 | 16:55

Koszulki piękne ale to logo firmy tam nie pasuje. Wolałbym już Lenovo w centralnym punkcie. Wszystko nam zmienili...ciężko będzie się przyzwyczaić do Interu bez Pirelli i starego herbu...

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy

21 lipca 2021 | 17:07

Moim zdaniem wszystko razem fajnie się komponuje, chociaż ten $ faktycznie trochę razi.

Dziarski

Dziarski

21 lipca 2021 | 17:30

jest plus za to że dużymi literami INTER napisane i to tyle

BL4M3urS3LF

BL4M3urS3LF

21 lipca 2021 | 18:34

Mogłobyc na złoto i tył cały też złoty myślę że lepiej by się komponował. Wzór koszulek też dla mnie osobiście trochę spalony z tymi odcieniami granatowego. Chyba wolałbym czarne z tą wstawką co jest. No ale cóż wszystkiego nie można mieć co się chce. Oby po druga gwiazdkę nieważne w czym

INTER_moje_zycie

INTER_moje_zycie

21 lipca 2021 | 18:42

Ja w poniedziałek zamówiłem koszuleczkę , teraz wyczekiwanie :)

master

master

21 lipca 2021 | 19:51

Ten $ wszystko psuje

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski

22 lipca 2021 | 01:28

Handanovic tez jakiś niepocieszony na tym zdjęciu, pewnie mu się nie podoba

MrSly

MrSly

22 lipca 2021 | 11:59

Nawet spoko wyglądają te koszulki ;p

shinveji

shinveji

22 lipca 2021 | 13:38

To już korporacja nie sport.

superofca

superofca

22 lipca 2021 | 13:43

$traszny $hit...

SeaVent

SeaVent

22 lipca 2021 | 13:56

$in(t)er zgrzeszyliście chinczyki.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich