CAMPIONI 2021

 

Antonello: To czas szczególnego rozwoju

21 lipca 2021 | 21:33 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Dziś Inter oficjalnie ogłosił partnerstwo z socios.com. Alessandro Antonello skomentował to wydarzenie.

- To bardzo ważny dzień dla naszego klubu. Przede wszystkim chciałbym podziękować Pirelli za 26-letnią współpracę i sponsoring, który moim zdaniem był wyjątkowy w historii futbolu. Dziś ogłaszamy nowe partnerstwo z Socios.com. Łączą nas wspólne wartości i strategiczna wizja, które obejmują dbałość o technologię i innowacyjność.

- Możliwość podpisania kontraktu z naszymi kibicami jest głównym celem tego partnerstwa, które dzięki wydanemu tokenowi da wszystkim naszym kibicom możliwość aktywnego udziału w decyzjach naszego klubu. Będzie to czas szczególnego rozwoju naszej marki na poziomie międzynarodowym. Jesteśmy dumni, że wprowadziliśmy tę działalność w szczególnie skomplikowanym okresie jakim jest pandemia.

- Klub koncentruje się na stabilizacji gospodarczej i finansowej. Musimy pracować nad przywróceniem równowagi ekonomicznej w społeczeństwie bez unikania celów sportowych, utrzymując w ten sposób konkurencyjność klubu na poziomie krajowym i międzynarodowym.

- Musimy również skupić się na naszej działalności jako firmy zajmującej się rozrywką medialną, chcemy kontynuować tę ścieżkę rozwoju naszej marki, przybliżając kibicom wartości klubu, ale także miasta Mediolanu, które wyraża design, modę i innowacyjność. Mamy nadzieję, że ta droga rozpoczęta kilka lat temu może być kontynuowana w najlepszy sposób.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

smerf1600

smerf1600 22 lipca 2021 | 00:16   

Rany bomba, ja od zawsze (od 1998) oglądałem tylko Pirelli na koszulkach i jak tu sie przyzwyczaić do innego loga?

Kevin

Kevin 22 lipca 2021 | 01:45   

Ewolucja a nie rewolucja! Zmienili hymn, zmienili logo, zmienili głównego sponsora od 26 lat. Zmienili wygląd koszulek. I jak człowiek który kibicuje od 25 lat ma nie być wściekły …

MrSly

MrSly 22 lipca 2021 | 12:02   

@Kevin +1


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich