CAMPIONI 2021

 

Warunki umowy Interu z socios.com

21 lipca 2021 | 21:49 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Inter oficjalnie ogłosił, że partnerem klubu na przyszły sezon będzie Socios.com. Według włoskich dziennikarzy, Nerazzurri będą mieć możliwość przedłużenia kontraktu.

Inter i Socios.com zawarli umowę o współpracy na przyszły sezon, z możliwością przedłużenia jej o kolejne trzy. Informację tę podał Franco Vanni - redaktor La Repubblica.

To, że kontrakt został zawarty na jeden sezon, potwierdziła również oficjalna strona klubu, gdzie napisano: Socios.com będzie nowym partnerem koszulek na sezon 2021/2022. 

Źródło: inf. własna + Twitter

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 21 lipca 2021 | 22:18   

Coś czuje ze może się skończyć na sezonie

domi

domi 21 lipca 2021 | 22:31   

Ciekawe od czego zależy przedłużenie umowy. To nie piłkarz że od jego formy ;) Tak czy siak głupio teraz by zmieniać sponsorów co sezon jak rękawiczki, niech się coś ustatkuje.

Oba

Oba 22 lipca 2021 | 00:03   

@up ja nie widzę nic złego w zmianie sponsora co sezon, oczywiście jeżeli będzie się to wiązało z coraz korzystniejszymi warunkami. To jest świat biznesu i uważam, że tak należy do tego podchodzić. Dzięki temu nie będzie później głosów o kontynuacji współpracy ze sponsorem, który daje gorsze warunki bo sentyment. Były tutaj nawet głosy, że różnica w tym co zapłaci socios, a tym co płaciło pirelli była zbyt mała żeby rezygnować z oponiarzy. A później Ci sami ludzie napiszą w komentarzach, że jesteśmy dziadami bo brakuje kilku milionów na tego czy tamtego gracza. Dobrze się stanie, jeżeli będziemy zmieniać co sezon dla coraz korzystniejszych warunków.

kandziak

kandziak 22 lipca 2021 | 11:17   

Wyglada to tak ze Zhang nie jest usatysfakcjonowany tymi 20mln i wciaz bedzie szukal kogos kto da wiecej. Jesli znajdzie to nie znaczy ze Socios odejdzie zawsze moze zostac przy nizszych liczbach i w innym miejscu na koszulce.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich