De Vrij: Inzaghi ma wiele do zaoferowania

21 lipca 2021 | 22:54 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jednym z graczy, którzy mieli już okazję współpracować z Simone Inzaghim jest Stefan de Vrij. W rozmowie ze Sky Sport Italia Holender przyznał, że cieszy się na ponowne spotkanie z byłym opiekunem Lazio.

- Jestem bardzo zadowolony z przyjścia Inzaghiego, ponieważ nasza współpraca w Lazio układała się znakomicie. To mądry trener i ma nam wiele do zaoferowania. Wprowadza świetną atmosferę, więc wszyscy są gotowi dać z siebie wszystko.

- Wspaniale było sięgnąć po Scudetto, ale zaczyna się nowy sezon i chcemy potwierdzić nasz status. Nie możemy się doczekać, ponieważ jesteśmy teraz zwycięzcami i musimy o tym pamiętać.

- Myślę, że zaletą Inzaghiego jest podobna myśl taktyczna co Conte. Skład pozostał mniej więcej nietknięty i mamy nadzieję wznowić rozgrywki, tak jak zakończyliśmy. Osobiście mam jeszcze wiele do poprawy i muszę sprawić, aby mój głos był lepiej słyszalny, gdy dowodzę linią obrony.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 22 lipca 2021 | 07:31   

Inzaghi to był najlepszy wybór. Ta sama formacja, bardzo podobna taktyka i tak naprawdę zawodnicy nie muszą się uczyć nowych schematów tylko delikatnie korygują taktykę względem Conte. Uważam że jeżeli załatamy dziurę po Hakimim i zrobimy ze 2 uzupełnienia składu możemy znowu powalczyć o mistrza. (edycja 2021.07.22 07:32 / inter00)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich