Inzaghi naciska na transfer Dumfriesa

22 lipca 2021 | 13:42 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Nowy szkoleniowiec Nerazzurrich uważa, że Holender jest najlepszym kandydatem do zastąpienia Achrafa Hakimiego. I choć piłkarz wyraża chęć zmiany otoczenia w letnim oknie transferowym, to pozyskanie go nie będzie proste.

Po udanych mistrzostwach Europy cena za Dumfriesa na pewno nie będzie niska, a mediolańczyków nie stać na kosztowne transfery.

Giuseppe Marotta pracuje zatem nad rocznym wypożyczeniem zawodnika. W umowie znalazłaby się klauzula kupna Holendra, która mogłaby zostać aktywowana, gdyby sprawdził się on w ekipie z San Siro.

Na dziś taka propozycja nie spełnia oczekiwań PSV, liczącego na duży zarobek z tytułu sprzedaży wahadłowego. Jednak klub z Eredivisie może zmienić zdanie pod naciskiem gracza, który bardzo chce opuścić Eindhoven. 

Źródło: Corriere dell Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

DonPietro

DonPietro 22 lipca 2021 | 14:11   

Ma potencjał, to na pewno. Jednak dla mnie zastanawiające jest, że na euro w grupie super, a potem z resztą drużyny spuchł. Dopiero co się żegnamynz zawodnikami pokroi Joao Mario i dobrze by było zaraz nie wejśc do tej samej rzeki. Wypożyczenie z opcją wykupu po spełnieniu warunków myślę, że byłaby rozsądna.

Jak PSV tak nie chce to trudno znajdą się inni. Jeszcze ponad miesiąc mercato mamy.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 22 lipca 2021 | 17:37   

Kłopot w tym, że nie ma na horyzoncie innych. Jeśli wierzyć mediom to wybór mamy między nim, a Bellerinem. ; ) (edycja 2021.07.22 17:49 / HeyaMakumba)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 22 lipca 2021 | 19:05   

20 baniek to nie 40, Joao był turbo przepłacony.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 22 lipca 2021 | 19:55   

Racja generalnie uważam, że Dumfries będzie dobrym transferem. Jeśli jeszcze do tego dobrze zastąpimy Perisica ( Telles ? ) będziemy mieli fajne wahadła.

inter00

inter00 22 lipca 2021 | 20:50   

No i dobrze Inzaghi robi, jest to bardzo sensowne nazwisko za Marokańczyka i byłoby na prawdę dobrze jeżeli udałoby się nam go ściągnąć


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich