CAMPIONI 2021

 

Lukaku: Cieszę się, że wróciłem

26 lipca 2021 | 23:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Powrót Romelu Lukaku wywołał spore poruszenie wśród sympatyków czarno-niebieskich. Napastnik ma już za sobą pierwsze zajęcia pod okiem nowego szkoleniowca. W rozmowie z klubową telewizją Belg nie krył sporych oczekiwań względem zbliżającego się sezonu.

Jak minęły zasłużone letnie wakacje?

- Poszło dobrze. Poleciałem na kilka dni do Nowego Yorku, do Miami, a następnie na wyspy Turk i Caicos z matką i synem, aby wrócić do Miami. Mogłem się zrelaksować, ale nie zapominałem o treningach, aby móc dobrze rozpocząć przygotowania. Mamy teraz kilka tygodni, aby dobrze przygotować się do nowej kampanii. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i osiągniemy jeszcze więcej niż przed rokiem.

Widzieliśmy Twoje zdjęcie z Simone Inzaghim w mediach społecznościowych. Nowy szef trenował także Twojego brata Jordana. Jak przebiegła pierwsza interakcja?

- Odbyliśmy dobrą pogawędkę w dniu jego ogłoszenia na nowego trenera Interu. Rozmawialiśmy także podczas Mistrzostw Europy. Mój brat dużo mi o nim opowiadał. To dobry trener. Myślę, że pomoże zespołowi wiele osiągnąć. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy mogli wspólnie podążać zapoczątkowaną drogą.

Masz jakieś wiadomości dla fanów?

- Cieszę się, że wróciłem. Mam nadzieję, że będziemy podążać właściwą ścieżką i nadal będziemy wygrywać. Wszyscy gracze będą ciężko pracować, aby spełnić Wasze marzenia.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

KawaOpole

KawaOpole 27 lipca 2021 | 22:51   

Też się cieszę że mordo wróciłeś
Powoli już mi brakuje serie A

MrSly

MrSly 28 lipca 2021 | 16:59   

Widać, że zadomowił się w Mediolanie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich