Moratti: To wielka pokusa dla Interu

4 sierpnia 2021 | 15:37 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Zamieszanie wokół odejścia Romelu Lukaku przybiera na sile, w związku z czym coraz więcej osób zabiera głos w tej sprawie - jedną z nich był Massimo Moratti.

Były prezydent Interu odniósł się do sprawy w rozmowie z Tutto Mercato Web.

- Czytam w gazetach o negocjacjach z Chelsea, ale mówiąc szczerze, to nie mam żadnej wiedzy ponad to, co ukazało się do tej pory. Mówimy o 130 milionach euro, to wielka pokusa dla Interu. Nie wiem jakie są bieżące potrzeby finansowe klubu, ale trudno przejść obojętnie obok takich kwot.

Moratti wypowiedział się też na temat Dusana Vlahovicia oraz Duvana Zapaty, typowanych na następców Belga, gdyby ten zdecydował się na transfer do Chelsea.

- Bez wątpienia obaj są dobrymi piłkarzami.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

scrollo7

scrollo7

4 sierpnia 2021 | 15:41

Vlahovic, Samacca, Nandez, Dumfiers, Kostic i Onana za niego

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik

4 sierpnia 2021 | 16:53

Pokusa dla Żółtych, nie dla Interu

inter00

inter00

4 sierpnia 2021 | 17:27

@Sebastian - dokładnie!!!

master

master

4 sierpnia 2021 | 17:47

Z tego co napisałeś @scrollo7 i tego co już czytam od dłuższego czasu to z tych nazwisk sprawdziłby się może Kostić i Nandez bo grają na poziomie od kilku ładnych lat więcej Kostić w Bundeslidze, Nandez mniej. Ale pozostała trójka?
1/ Dumfries xD gwiazda dwóch spotkań na Euro z ogórkami.. koleś ma 25 lat i nawet nosa poza Eredivisie nie wyciągnął... z ligi której głównym źródłem utrzymania jest eksport utalentowanej młodzieży...
2/ Scamacca... proszę... koleś w 80 spotkaniach w SerieA i SerieB zdobył uwaga 18 goli... jest jeszcze szansa na rozwój ale niech coś faktycznie pokaże to wtedy można się interesować
3/ Vlahović... cała Fiora grała na tego Pana (strzelił chyba 50% wszystkich bramek), żeby można go było sprzedać za 40+mln eur i na kilka kolejek przed zakończeniem sezonu nie było pewne, że tak grająca Fiora się utrzyma..

W miejsce Lukaku potrzebny jest ktoś kto może być liderem, ktoś kto ma jakość i jest w stanie ciągnąć zespół strzelając ok. 30 bramek na sezon... a nie wschodząca gwiazdka Violi, Geno'y czy Sampy...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich