STS partnerem intermediolan.com

5 sierpnia 2021 | 11:19 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu2 min. czytania

Z wielką przyjemnością informujemy, że nowym partnerem serwisu intermediolan.com jest od początku sierpnia firma STS, której banery reklamowe pojawiły się w naszym serwisie. Osoby, które ukończyły 18. rok życia mogą w nie kliknąć i zapoznać się z ofertą STS, który przygotował promocję i kod promocyjny.

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Spółka prowadzi działalność na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które wynoszą ok. 50%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu całodobowo. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego BetSys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje nawet 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Legalny bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz Lecha Poznań, a także oficjalnym bukmacherem Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Łęczna, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, a także wspiera inne kluby i związki sportowe. STS angażuje się także we wsparcie esportu.

Firma powstała w 1997 roku. Spółka posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 440. STS zatrudnia przeszło 1500 osób.

Uwaga: Oferta skierowana jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Hazard może uzależniać, prosimy o rozważną grę.

Źródło: sts.pl / intermediolan.com

Komentarze: 2

inter00

inter00

5 sierpnia 2021 | 13:06

Czy kody będą dostępne tylko dla nowych kont?

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

5 sierpnia 2021 | 13:12

Z tego co się dowiedziałem, bonus powitalny jak sama nazwa wskazuje jest tylko dla nowych useró, ale jak ktoś ma już konto to po kilka bonusów w tygodniu STS robi, na fb widać zawsze aktualne bonusy lub jak ktoś ma apke to dostaje powiadomienia.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich