CAMPIONI 2021

 

Kibice protestowali przeciwko Suning

9 sierpnia 2021 | 00:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Zgodnie z oczekiwaniami towarzyski mecz z Parmą stał się doskonałą okazją dla kibiców Interu do wyrażenia swojego niezadowolenia z ostatnich działań klubu. Tifosi wielokrotnie pozdrawiali Stevena Zhanga i chińskich właścicieli.

Na trybunach Stadio Ennio Tardini pojawiła się niewielka grupka fanów, którzy przez cały czas trwania spotkania protestowali przeciwko decyzjom władz klubu. Czarę goryczy przelała kwestia sprzedaży Romelu Lukaku do Chelsea. W ostatnich godzinach pojawiły się również sugestie o możliwym odejściu Lautaro Martineza do Tottenhamu, lecz te zostały dość szybko zdementowane.

Fani zaprezentowali banery o treści: Zhang, jeśli chcesz uratować Inter, musisz odejść oraz Zhang, czas się skończył. Pojawiły się także mniej lub kulturalne przyśpiewki skierowane do prezydenta. Kibice wymownie wymachiwali też banknotami. Słowa wsparcie otrzymali za to ponownie trener Simone Inzaghi i dyrektorzy Giuseppe Marotta oraz Piero Ausilio. 

Źródło: Football-Italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

maestro84

maestro84 9 sierpnia 2021 | 10:21   

Brawo Panowie! Reprezentujecie słusznie wqrfionych fanów z całego świata. Oby sie znalazł jakiś fajny inwestor za chińczykow bo to jak potraktowali jedną z głownych częsci klubu - kibiców - zasługuje co najmniej na takie moim zdaniem itak delikatne środki.

Lethal Doze

Lethal Doze 9 sierpnia 2021 | 18:07   

Chinole po prostu okłamali CN, było spotkanie po zakończeniu sezonu z kibicami gdzie obiecali sprzedaż jednego zawodnika.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich