Bergomi: O ofercie za Lukaku wiedziałem wcześniej

10 sierpnia 2021 | 23:52 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Beppe Bergomi, były piłkarz Interu, udzielił krótkiego wywiadu Corriere della Sera. Poruszył w nim temat transferu Romelu Lukaku. Oto, co miał do powiedzenia.

- Jest odczuwalna gorycz. Po wielu latach cierpienia można było w końcu planować lepszą przyszłość. Niestety zaczęły pojawiać się znaki: odejście Conte, słowa Orialego, który mówił, że sytuacja w klubie jest gorsza niż myślał, na koniec nieporozumienia pomiędzy zarządem, a drużyną. O ofercie za Lukaku wiedziałem jeszcze przed Euro 2020. 115 milionów? Ciężko odrzucić taką sumę. Nie złościłbym się jednak na Lukaku. Teraz zobaczymy, czy drużyna zostanie wzmocniona dzięki pieniądzom z różnych transferów – powiedział Bergomi.

Źródło: Fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

smerf1600

smerf1600 11 sierpnia 2021 | 01:32   

Wygląda na to że Lukaku sam chciał odejść. U nas po sezonie team zaczął się sypać a w Londynie czeka na niego znacznie lepsza kasa, znacznie lepszy i pewny finansowo projekt, lepsza liga, większa szansa na sukces w Europie. Jedyne co to pogoda gorsza niż w Mediolanie. Z takiej oferty nie skorzystałyby tylko niegdysiejsze ikony typu Zanetti, Maldini, Totti itp. Nie ma się co obrażać na Lukaku, w znacznej mierze zawdzięczamy mu majstra, niech mu się wiedzie ale raczej nie wróże mu że będzie więcej strzelał niż u nas

Chicken08

Chicken08 11 sierpnia 2021 | 07:04   

Z ciekawością będę śledził jego poczynania w Czelsi ale też mu nie wróżę tam sukcesów. Jeszcze za nami zatęskni.

Hagaen

Hagaen 11 sierpnia 2021 | 09:35   

Jak wiedziałeś, to zachowaj to dla siebie, inaczej wychodzisz na kretyna, który wie i nie mówi. Oznajmia dopiero po fakcie, tylko wtedy po co? Tak to kibice by to wcześniej zbojkotowali, może udałoby się zatrzymać Hakimiego?

superofca

superofca 11 sierpnia 2021 | 16:22   

Nie ma co się przejmować Beppe z Sandro na zmianę pieprzą głupoty, jak jeden się pomyli i powie coś z sensem to drugi zaraz nadrobi z nawiązką.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich