CAMPIONI 2021

 

Di Marzio: Dzeko piłkarzem Interu

11 sierpnia 2021 | 00:33 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jeszcze nie oficjalnie, lecz to już wyłącznie kwestia czasu. Edin Dzeko będzie nowym napastnikiem Interu. Bośniak najprawdopodobniej przejmie koszulkę z numerem 9.

Gianluca Di Marzio poinformował o zamknięciu transakcji z Romą. Piłkarz rano spodziewany jest w Mediolanie, gdzie przejdzie standardowe testy medyczne, a następnie podpisze umowę z naszym klubem.

Według niepotwierdzonych informacji Nerazzurri zapłacą za transfer 2 mln euro, a sam zawodnik będzie zarabiał 5,5 mln euro za sezon.

Źródło: Gianluca Di Marzio

Polecane newsy

Komentarze: 14

SeaVent

SeaVent 11 sierpnia 2021 | 00:37   

Komu bić brawo?...

Danilux

Danilux 11 sierpnia 2021 | 00:44   

Jeszcze 9 zgarnie, żart jakiś.

Chrisg i love Inter

Chrisg i love Inter 11 sierpnia 2021 | 01:12   

Dom starców.....

superofca

superofca 11 sierpnia 2021 | 01:33   

No i co nam zostało? Chyba tylko życzyć emerytowi formy ala Lewandowski...

smerf1600

smerf1600 11 sierpnia 2021 | 01:35   

Sorry nasz duecie M&A ale takiego posunięcia to ja nie rozumiem.... Mam nadzieje że Dzeko zatka wszystkim niedowiarkom japy ale przecież od 2 sezonów jego forma to równia pochyła, do tego już 35 lat i 5,5 baniek za sezon

Garon_92

Garon_92 11 sierpnia 2021 | 06:14   

Jeden z głupszych transferów naszego duetu od transferów. Już lepiej byłoby ściagnac simiego z crotone jemu 2 mln za sezon by stykly a koszt transferu z prowizjami to pewnie z 10 mln

Luq1989

Luq1989 11 sierpnia 2021 | 06:44   

O wiele wiele za późno do nas przyszedł, bardzo sceptyczny jestem co do tego transferu.... ale niech będzie kredyt zaufania mu dam ;)

Chicken08

Chicken08 11 sierpnia 2021 | 07:08   

5.5. mln to naplucie w twarz Lautaro i Barelli. Wierzyłem w Marotte ale w tej chwili Dżeko to chyba akt desperacji bo nikt inny nie przyjdzie. No cóż ma trudna misję zastąpić największą gwiazdę ale będę trzymał kciuki żeby coś u nas pograł. Masz chłopie kredyt zaufania.

castillo20

castillo20 11 sierpnia 2021 | 09:30   

Let us celebrate :)

Lambert

Lambert 11 sierpnia 2021 | 09:30   

jej...

Hagaen

Hagaen 11 sierpnia 2021 | 09:31   

Otwieram szampana!!! A nie, czekaj...35 lat, €5,5mln za 2 lata, €2mln kwoty odstępnego. Ja mam uznanie dla naszej transferowej dwójki, przy czym nie winię ich za Lukaku, ale za Hakimiego już trochę tak. Nie można być zawsze idealnym, mam świadomość, ale ten transfer to taki trochę bardziej godny Marco Branki... Dla nich, zdecydowanie na minus.

inter00

inter00 11 sierpnia 2021 | 09:36   

Mógłby przyjść ale na rok i z mniejszym kontraktem, jak nie to wypad. Ale nasi chyba stwierdzili że lepiej mieć wróbla w garści. Nie rozumiem jak można było mu dać takie warunki, nie rozumiem tego transferu. Widać że nikt nie uczy się na błędach ale to standard w Interze!!

maciosincho

maciosincho 11 sierpnia 2021 | 10:04   

Dla mnie kozak i myślę że utka japy niektórym minus to zarobki

Ronaldo

Ronaldo 11 sierpnia 2021 | 11:33   

Co się dzieje z tym klubem?!