CAMPIONI 2021

 

Dumfries: Nie mogę się doczekać debiutu w Interze

15 sierpnia 2021 | 11:54 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Denzel Dumfries wczorajszy mecz z Dynamem obejrzał z perspektywy trybun. Jednak Holender w rozmowie z InterTV zdradził, że już nie może doczekać się pierwszego meczu w barwach Nerazzurrich. 

- To wspaniałe uczucie. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę dołączyć do mistrzów Włoch. To dla mnie wielka szansa i cieszę się, że mogę tu być.

- Jestem bocznym obrońcą i lubię podłączać się do akcji ofensywnych. Myślę że będę pasował do Interu, jako że gra on pięcioma defensorami, tak grałem już w reprezentacji Holandii.

Kolejnym pozytywnym aspektem przejścia do Interu jest możliwość gry u boku rodaka Stefana de Vrija.

To mój dobry przyjaciel, obaj jesteśmy z tego samego miasta. Znam się z nim bardzo dobrze. Cieszę się, że jest tutaj i że od teraz jesteśmy klubowymi kolegami.

Denzel dodał, że chciałby podążać śladami znanych rodaków, którzy wcześniej grali w mediolańskim zespole. Poza tym przyznał, że liczy na udany sezon w barwach nowego klubu.

- Wiem, którzy Holendrzy grali tu wcześniej. To zaszczyt znaleźć się w tym gronie.

- Mam nadzieję, że rozegramy świetny sezon, może uda nam się wygrać kolejne mistrzostwo i dobrze zaprezentować w Lidze Mistrzów. Już nie mogę doczekać się debiutu. Forza Inter!

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Garon_92

Garon_92 15 sierpnia 2021 | 13:13   

Fajnie ze ma na start w klubie kogoś kto może go wprowadzić w klimaty włoskiej piłki i pomoc w obyciu z kulturą i językiem. Mam nadzieję że sobie poradzi bo oczekiwania są duże wobec jego osoby

inter00

inter00 15 sierpnia 2021 | 13:16   

Przyszedł gość który chce u nas grać i się rozwijać. Jeżeli się szybko zaaklimatyzuje to będziemy z niego bardzo zadowoleni


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich