CAMPIONI 2021

 

Skrót meczu z Dynamem

15 sierpnia 2021 | 12:28 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Inter z dobrej strony zaprezentował się tuż przed startem sezonu Serie A, pokonując Dynamo Kijów 3:0. Dla tych, którzy nie oglądali meczu i nie widzieli m.in. premierowej bramki Edina Dżeko w barwach Nerazzurrich, zamieszczamy skrót wczorajszego spotkania.

 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Garon_92

Garon_92 15 sierpnia 2021 | 13:09   

Bardzo fajnie wyglądała gra na tle zespołu który jest już w rytmie ligowego grania. Fajnie widzieć barelle w ofensywnym graniu, mam nadzieję że będziemy to częściej oglądać

DaNy

DaNy 15 sierpnia 2021 | 13:49   

Z początku wielka złość i żal ponieważ tracimy Hakimiego a następnie Lukaku, który dał nam tyle radości i tak dobrze oglądało się jego przebojowe rajdy w których przeciwnik odbijał się od niego jak od pociągu ... To już nie wróci ;( Jednak teraz widzę iskierkę nadziei, że mój ukochany Inter nie będzie tak zależny od jednego człowieka. Jeśli zdrowie Sensiego pozwoli, jeśli Lautaro okrzepnie i weźmie więcej na swoje barki, a dodatkowo wypali Dumfries i solidne wsparcie ataku będzie stanowił Dzeko oraz ZDROWY Alexis to śmiem sądzić, że będziemy jeszcze bardziej konkurencyjni ! Może nie obfitujemy w mnóstwo talentów na lata, ale mamy solidny i szeroki skład co może być kluczowe. Pozostaje trzymać kciuki za Marotte i jego pomysły na lewe wahadło. Z pewnością tam brakuje nam jakości bo Ivan gra w kratkę zaś czy DiMarco zapewni choćby solidny poziom ? Może naiwnie, może odważnie napisze ale ataku bym już nie ruszał i grał tym co mamy oczywiście mając pewność od lekarzy, że Alexis jest sprawny i wytrzyma cały sezon - Edin, Alexis, Lautaro, Salcedo, Satriano ... Zakładam że Pina już poza klubem.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich