CAMPIONI 2021

 

Eder: Martwiłem się o Inter

23 sierpnia 2021 | 23:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jednym z tych, którzy jako pierwszy zaczął publicznie krytykować działania Suning był Eder. Były zawodnik Interu oraz chińskiego Jiangsu Suning ponownie zabrał głos w temacie finansowych kłopotów właścicieli Nerazzurrich.

Ex-reprezentant Italii wyznał, że ciężko było mu pogodzić się z likwidacją swojego poprzedniego klubu i nie chciał, aby podobny los spotkał jego dawnych kolegów z Mediolanu:

- Wymieniliśmy wiadomości ze Stevenem Zhangiem. Jego ojciec zaprosił nas na kolację w swoim domu, lecz pod koniec 2020 roku zamknęli drzwi do klubu i przestali odpowiadać na wiadomości. Nikt nam niczego nie wyjaśnił. Mogli przynajmniej powiedzieć o swoich kłopotach. Zakomunikować, że zapłacą nam za pięć czy dziesięć lat. Teraz dostaję informację z Chin, że w kwestii pensji pracowników dzieje się coś dobrego. Więcej problemów jest z nami, piłkarzami.

- Nie chciałem, aby Inter skończył podobnie. Widziałem graczy odchodzących po Conte. Wiedziałem, że muszą sprzedawać, ponieważ mają problemy. Rozmawiałem jednak z Handanoviciem w poprzednim tygodniu i powiedział mi, że wszystko jest w porządku i nigdy nie było podobnych problemów. Cieszę się z tego powodu - powiedział w rozmowie ze SportMediaset.

Źródło: SportMediaset

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich