Sanchez odejdzie to Turcji?

25 sierpnia 2021 | 14:45 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Fenerbahce Stambuł jest zainteresowane Alexisem Sanchezem. Problemem blokującym ewentualny transfer miałaby być odprawa, którą Inter musiałby zapłacić.

Jak poinformowały tureckie i włoskie serwisy, doszło już do pierwszych kontaktów na linii Mediolan - Stambuł. Rozmowy odbywały się w obecności agenta piłkarza - Fernando Felicevich. Fenerbahce miało zaproponować Chilijczykowi dwuletni kontrakt o wartości 3-3,5 mln euro na sezon. Pozostaje jednak kwestia związana z odprawą, która miałaby opiewać na roczną pensję, co ułatwiłoby jego sprzedaż.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 10

Lambert

Lambert 25 sierpnia 2021 | 14:47   

Jeśli ma odejść to niech przychodzi Belotti

KawaOpole

KawaOpole 25 sierpnia 2021 | 15:23   

I tak chcieli go spuścic że smyczy więc dogadać się co do odprawy ,należy mu się i w to miejsce może lepiej Insignie ?

banikowy

banikowy 25 sierpnia 2021 | 16:30   

Jak mamy mu płacić roczna odprawę to w mojej ocenie lepiej żeby siedział u nas. Zostały 2 lata kontraktu więc jest szansa że jeszcze coś u nas zagra.

shakurspeare

shakurspeare 25 sierpnia 2021 | 16:40   

a idz

inter00

inter00 25 sierpnia 2021 | 16:43   

Zgadzam się z Lambertem

Chicken08

Chicken08 25 sierpnia 2021 | 16:55   

Albo niech przychodzi Belotti albo zostaje bo może coś jeszcze dać. W tamtym roku nasza firma ja ataku wyglądała tak: Lukaku, Lautaro, Sanchez, Pinamonti
W tym sezonie będzie tak: Lautaro, Dżeko, Sanchez, Correa, Satriano. Czy będzie gorzej? Nie sądzę.

oster

oster 25 sierpnia 2021 | 17:15   

Kolejny złoty interes z odprawą... takie rzeczy tylko u nas....

Garon_92

Garon_92 25 sierpnia 2021 | 18:06   

Gość dobry ale szklany. Może uda się jakoś dogadać i jeszcze ściągnąć kogoś sensownego.

Lord Nord

Lord Nord 26 sierpnia 2021 | 07:54   

Nie bardzo rozumiem teraz taki ruch.
Oddawanie go teraz za jego roczna pensje. Wydatek dla klubu ten sam.
Jesli mamy mu zaplacic cala roczna pensje to niech juz bedzie w szerokiej kadrze przez ten rok a za rok, kto wie?
Kontuzje moga sie posypac choc Inzaghi nie zajezdza zawodnikow.
Zas za rok moze ktos go wezmie, chyba, ze odprawa np. 2 max 2,5 mln to wtedy sie oplaca. Tam dostanie 3,5 i tez bedzie mial to samo, tylko chyba inne cele sportowe.
Dobry ale szklany. No i juz nie za mlody ale zaangazowania mu nie odmowie.

MrSly

MrSly 26 sierpnia 2021 | 17:27   

A niech idzie...