CAMPIONI 2021

 

Oficjalnie: Joaquin Correa zawodnikiem Interu!

26 sierpnia 2021 | 14:34 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Na oficjalnej stronie Interu pojawił się komunikat dotyczący transferu Joaquina Correi. Piłkarz w środę przeszedł wszystkie badania i testy, a dzisiaj złożył podpis na umowie.

FC Internazionale Milano ogłasza, że ​​Joaquín Correa jest nowym piłkarzem Nerazzurrich. Argentyński napastnik urodzony w 1994 roku został wypożyczony z Lazio z obowiązkiem wykupu.

Correa podpisał kontrakt z klubem do 30 czerwca 2025 roku. #WelcomeJoaquín

Z wcześniejszych informacji wynika, że Argentyńczyk o 15:00 weźmie udział w sesji treningowej zespołu. Istnieje prawdopodobieństwo, że zostanie powołany na jutrzejszy mecz z Hellasem.

Correa zdecydował, że będzie grał z numerem 19 na koszulce.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 23

gismo

gismo 26 sierpnia 2021 | 14:35   

No i fajnie! Witaj na pokładzie!

Lambert

Lambert 26 sierpnia 2021 | 14:40   

Lautaro, Dzeko, Correa, Sanchez. Przydałby sie ktoś jeszcze.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 26 sierpnia 2021 | 14:43   

Obyś chłopaku odpalił ;) Powodzenia!

Chicken08

Chicken08 26 sierpnia 2021 | 14:47   

Inzaghi i Correa zamiast Conte i Lukaku. Na pierwszy rzut okiem to nie może się udać, jednak po głębszej analizie nawet z tamtymi tuazmi nie wychodziliśmy z grupy LM więc pewnie większość nas zlekceważy a potencjał w nas ogromny może i większy niż sezon temu.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 26 sierpnia 2021 | 14:54   

Powodzenia :)

Garon_92

Garon_92 26 sierpnia 2021 | 15:31   

Oby się chłop sprawdził. Witamy na pokładzie

Maradon.

Maradon. 26 sierpnia 2021 | 15:39   

Tak jak mówiłem wcześniej ma już 27 lat i czas wejść na wyższy poziom. Messi to nie będzie ale jak zrobi 10 bramek, 10 asyst to będzie dobrze.

darren

darren 26 sierpnia 2021 | 15:45   

Nie przekonuje mnie ten transfer, ale niech mi zamknie mordę. Powodzenia

KrzysztofMucha

KrzysztofMucha 26 sierpnia 2021 | 15:51   

XDDDDDDDDD

KrzysztofMucha

KrzysztofMucha 26 sierpnia 2021 | 15:52   

To ten nowy Lukaku?

KawaOpole

KawaOpole 26 sierpnia 2021 | 16:20   

Witamy na pokładzie

Mucha paszoł won na gowno

mroczny elf

mroczny elf 26 sierpnia 2021 | 16:28   

Witam jak już pisałem jestem optymistą na ten sezon czuje że będzie dobrze tylko bramkarz mnie martwi

Huragan1410

Huragan1410 26 sierpnia 2021 | 16:29   

Życzę powodzenia J.C.

Muchówka na szczęście nie wasz Morata. Goń się. (edycja 2021.08.26 16:30 / Huragan1410)

Lambert

Lambert 26 sierpnia 2021 | 16:53   

Jednak z 19tką na plecach

MrSly

MrSly 26 sierpnia 2021 | 17:26   

No nic, powodzenia!

superofca

superofca 26 sierpnia 2021 | 17:32   

Niech da choć połowę tego co dawał Cambiasso i będzie gitara ;D

Hubert Rybkowski

Hubert Rybkowski 26 sierpnia 2021 | 17:43   

Gdyby trenerem Interu nie był Inzaghi, to miałbym spore wątpliwości co do tego transferu. Wierzę jednak, że Correa pod wodzą starego-nowego trenera oraz w otoczeniu lepszych zawodników jest w stanie wskoczyć na wyższy poziom i okaże się solidnym wzmocnieniem. Powodzenia!

Maciej Pawul

Maciej Pawul 26 sierpnia 2021 | 18:48   

Największa niewiadoma, ale będę mu kibicował.

inter00

inter00 26 sierpnia 2021 | 19:39   

Powodzenia! Inzaghi go chciał więc mam nadzieje że wie co robi i jak wykrzesać z niego coś więcej bo poziom z Lazio to napewno nie będzie to czego kibice oczekują. Jednak ufam trenerowi, dostał kogo chciał więc trzeba czekać na rezultaty

castillo20

castillo20 26 sierpnia 2021 | 19:56   

Czekam z niecierpliwością na jego pierwszy mecz bo dla mnie to jeden wielki znak zapytania. Zobaczymy

SeaVent

SeaVent 26 sierpnia 2021 | 21:26   

Mucha i inne żydy. Czytajcie!

Ten się śmieje kto sie śmieje ostatni.
A teraz spac idźcie niedługo szkoła.

Morfo

Morfo 26 sierpnia 2021 | 21:34   

Każdy musi mieć swojego Vidala :) A tak poważnie powodzenia.

KrzysztofMucha

KrzysztofMucha 26 sierpnia 2021 | 22:37