CAMPIONI 2021

 

Marotta: Nie sądzę, by były inne transakcje

26 sierpnia 2021 | 21:16 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Na antenie Sky Sport 24 pojawił się wywiad z Beppe Marottą. Dyrektor sportowy Interu mówił między innymi o losowaniu Ligi Mistrzów, a także oknie transferowym i sytuacji w ekipie Nerazzurrich.

Grupa D Ligi Mistrzów:

- Istnieje rozróżnienie między mistrzostwami, w których zawsze wygrywa najlepsza drużyna, a Ligą Mistrzów, w której panują różne warunki. Niezwykłe jest to, że w porównaniu z poprzednim rokiem, ponownie zmierzymy się niemal tymi samymi zespołami. Sheriff jest nową drużyną. Z pewnością będzie to zdradliwa grupa, ale ważne jest, ale ważne będzie, by przystąpić do tej rywalizacji z najlepszą możliwą formą. Wygranie na Bernabeu? Podbicie takiego stadionu nigdy nie jest łatwe.

Piękny triumf:

- Zwycięstwo w Lidze Mistrzów to ważne wspomnienie. Historia Interu jest pełna sukcesów. Nie jest łatwo ją wygrać, ale zrobimy co w naszej mocy, żeby powalczyć.

Nowy Inter:

- Musieliśmy reagować na instrukcje zarządu, by tym samym zabezpieczyć klub. Ausilio i Baccin solidnie pracowali. Po ważnych transferach wzięliśmy zawodników, którzy byli dostępni i pasowali do zespołu. Udało się. również za sprzyjające okoliczności: Calhanoglu się uwolnił, Dzeko skorzystał z obietnicy Romy. Być może w tym roku mamy inne cechy, jesteśmy bardziej nieprzewidywalni. Zastąpienie Lukaku i Hakimiego nie jest łatwe, ale jestem pewien, że zrobiliśmy świetną robotę. Inzaghi ma dużo entuzjazmu.

Zamknięte okno transferowe:

- Naprawdę nie sądzę, że pojawią się inne transakcje. Skład jest jednorodny, wymieniliśmy zawodników w najlepszy możliwy sposób i sprawiliśmy, że klub jest bezpieczny. Jestem pewien, że kibice zrozumieją trudny moment.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

martins2000

martins2000 26 sierpnia 2021 | 21:19   

Szkoda Nandeza, świetny gracz

KawaOpole

KawaOpole 26 sierpnia 2021 | 21:42   

Jak bym miał kogos pozyskać mówił bym dokładnie to samo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich