Zanetti: Celem jest awans z grupy

27 sierpnia 2021 | 01:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Losowanie grup tegorocznej edycji Ligi Mistrzów ze Stambułu skomentował Javier Zanetti. Co miał do powiedzenia na temat nowych/starych rywali?

- Liga Mistrzów to prestiżowe rozgrywki. Ponownie zmierzymy się z Realem Madryt i Szachtarem Donieck, a także z debiutującym w turnieju zespołem Sheriffa Tyraspol. Do każdego meczu przygotujemy się w najlepszy możliwy sposób, nie lekceważąc nikogo. 

- Real ma długą i pełną sukcesów historię w tych rozgrywkach. To nie będzie łatwe wyzwanie, ale damy z siebie wszystko. Dobrze znamy De Zerbiego i pracę, jaką wykonał w Sassuolo. Jego drużyny grają dobry futbol, więc Szachtar z pewnością będzie niebezpieczny. W Lidze Mistrzów nie ma łatwych spotkań i do każdego trzeba być przygotowanym tak, aby nie pozostał kamień na kamieniu.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani udziałem w tych rozgrywkach i oczywiście chcemy awansować do fazy pucharowej, co nie udało się nam w poprzednich sezonach. Mam nadzieję, że tym razem tego dokonamy, a później zobaczymy, co się wydarzy.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Milan1899

Milan1899

27 sierpnia 2021 | 08:33

Sheriff zdobędzie 0 pkt, więc decydujące będą mecze z Szachtarem. Nie powinno być problemu z awansem, choć w zeszłym roku zespół mieliście mocniejszy, a i tak nie awansowaliście... Zobaczymy, ja Wam życzę awansu.
My raczej z naszej grupy nie wyjdziemy, ale i tak się jaram tą LM jak nigdy, po tylu latach posuchy, nareszcie usłyszę przed meczem Milanu hymn LM!

MrSly

MrSly

27 sierpnia 2021 | 09:01

Jak nie wygramy z Szachtarem to nie wyjdziemy z grupy, to będą najważniejsze mecze!!!

vnm

vnm

27 sierpnia 2021 | 13:01

Bardzo ciekawie się to wszystko zapowiada w tym roku. Ja tam się cieszę na myśl o rywalizacji z Realem. Co by nie było to pokaże nam to w jakim miejscu jesteśmy. Kiedy jak nie teraz.

Maul

Maul

27 sierpnia 2021 | 17:07

Milan1889, mam nadzieję, że wyjdziecie z grupy z Atletico kosztem Liverpoolu. Niestety, jest to mało prawdopodobne, tym bardziej, że straciliście Donnarummę i Calhanoglu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich