DigitalBits i Zytara nowymi partnerami Interu

2 września 2021 | 11:48 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna4 min. czytania

FC Internazionale Milano oraz Zytara Labs ogłosili dzisiaj, że firmy podpisały wieloletnią umowę o partnerstwie produktowym o wartości 85 milionów euro (100 milionów dolarów), przy wsparciu Fundacji DigitalBits. To partnerstwo wesprze ruch Interu, aby otworzyć się na coraz bardziej cyfrową publiczność, osiągnąć globalne cele i różne grupy wiekowe oraz stać się ikoną kultury i innowacji, a także sportu.

W ramach tego partnerstwa DigitalBits staje się "Oficjalną Globalną Kryptowalutą", a Zytara "Oficjalnym Globalnym Partnerem Bankowości Cyfrowej" dla Interu. To globalne partnerstwo łączące innowacyjność i finanse odzwierciedla zaangażowanie Interu w ucieleśnianie wartości Mediolanu, międzynarodowego ducha oraz upodobania do innowacji i ciągłych zmian.

Zytara będzie współpracować z Interem w celu dalszego rozwoju aplikacji mobilnej Interu, obecnie dostępnej w sklepie Apple App Store i sklepie Google Play, w celu zintegrowania cyfrowej technologii bankowej Zytara z immersyjnym doświadczeniem zakupowym marki Zytara. Ma to na celu umożliwienie użytkownikom na całym świecie subskrypcji usług bankowych i bezproblemowego logowania się na swoje konto Zytara bezpośrednio z aplikacji Interu oraz umożliwienie dostępu do produktów opartych na kryptowalutach. Aplikacja Interu stanie się głównym sposobem kupowania biletów na wszystkie mecze Interu u siebie, czyniąc z niej punkt wyjścia dla fanów Interu na całym świecie.

Inter wykorzysta również blockchain DigitalBits w celu integracji i akceptowania kryptowaluty XDB do płatności zarówno na stadionie, jak i w sklepie internetowych Interu oraz w fizycznych punktach sprzedaży detalicznej w Mediolanie. Partnerzy wykorzystają również ten łańcuch bloków do tworzenia cyfrowych kart graczy i cyfrowych tokenów kolekcjonerskich (NFT) dla globalnej publiczności.

Oprócz powyższego, marka DigitalBits zostanie nowym "partnerem rękawowym" Nerazzurri. Logo kryptowaluty pojawi się na wszystkich koszulkach Interu zarówno dla męskiej, jak i kobiecej pierwszej drużyny, a także dla drużyn Primavery i młodzieżowych podczas wszystkich oficjalnych meczów krajowych i międzynarodowych.

Alessandro Antonello, dyrektor generalny Interu:

- Z dumą witamy Zytarę jako naszego nowego globalnego partnera. Inter oficjalnie dołącza do środowiska DigitalBits, który zostanie również naszym nowym sponsorem rękawowym. Umowa ta odzwierciedla zobowiązanie Interu do ustanowienia globalnego standardu doskonałości technologicznej. Podczas gdy doświadczenia związane z technologią cyfrową są niezbędne dla wszystkich klubów sportowych, nasze partnerstwo ma większe cele. Wykorzystując bankowość cyfrową Zytara i technologię blockchain, będziemy mogli zwiększyć nasz globalny zasięg w kierunku młodszych i doświadczonych odbiorców cyfrowych.

Aby upamiętnić rozpoczęcie tego partnerstwa i zaoferować Interowi pierwsze doświadczenie zakupu kryptowaluty za pomocą tokena XDB, do końca września zostanie udostępniona limitowana edycja towarów Nerazzurrich.

Al Burgio, założyciel Zytara i blockchain DigitalBits:

- To partnerstwo z Interem, podobnie jak ich dziedzictwo, koncentruje się na doskonałości. Nasza współpraca sprawi, że Inter stanie się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i myślących przyszłościowo klubów na świecie. Cieszymy się, że możemy współpracować z panującymi mistrzami Włoch i klubem o tak bogatej historii.
_________________________________________

O Zytarze Labs

Zytara Labs opracowuje innowacyjne produkty i platformy wykorzystujące protokoły blockchain, takie jak DigitalBits i Ethereum. Jest ona również firmą produkcyjną i studiem świadczącym pełen zakres usług, które wspiera profesjonalnych sportowców, artystów muzycznych, aktorów, graczy, drużyny sportowe i inne marki w tworzeniu, sprzedaży i marketingu niewymiennych tokenów (NFT). Zytara Labs jest spółką w całości należącą do Zytara Inc., firmy fintech budującej cyfrową instytucję finansową przyszłości.

O Fundacji DigitalBits

The DigitalBits Foundation (dawniej XDB Foundation) jest organizacją non-profit, której celem jest wspieranie DigitalBits i powiązanych technologii. Podstawowe cele Fundacji DigitalBits obejmują: wspieranie innowacji i adopcji blockchainu DigitalBits oraz wykorzystanie kryptowaluty w zwiększaniu doświadczeń konsumenckich i inicjatyw społecznej odpowiedzialności biznesu, kształtowanie standardów komercyjnych i próśb o ekspansję techniczną, rozwój społeczności DigitalBits poprzez włączenie różnorodnych regiony, apewnienie rozliczalności i praktyk zrównoważonego rozwoju oraz ułatwianie partnerstw i rozwoju ekosystemów.

O DigitalBits Blockchain

DigitalBits to protokół łańcucha bloków warstwy pierwszej, który nadaje priorytet bezpieczeństwu, szybkości i oszczędnościom. Każdy zasób może być tokenizowany na blockchainie DigitalBits, w tym markowe stablecoiny i NFT stworzone przez artystów, celebrytów i organizacje sportowe. Dzięki temu, że mikropłatności są wydajne i opłacalne, DigitalBits zapewnia podstawę do masowego przyjęcia technologii blockchain i kryptowaluty w świecie rzeczywistym.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 8

KawaOpole

KawaOpole

2 września 2021 | 12:02

Te pieniądze to w jakim okresie.?

inter00

inter00

2 września 2021 | 12:26

Już za 3 lata byłoby fajnie ;)))

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz

2 września 2021 | 13:12

Z Romą podpisali na trzy lata, ale 42 milionów dolarów. Tu piszą, że 100 milionów dolarów i wieloletnia współpraca... Także może chodzi o pięć lat?

HeyaMakumba

HeyaMakumba

2 września 2021 | 13:58

ponoć 4 lata

KawaOpole

KawaOpole

2 września 2021 | 14:01

Tak 4 lata jakies 21 baniek za sezon spox

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta

2 września 2021 | 14:52

Fajnie to wygląda, że wchodzimy tak bardzo w technologię Blockchain i kryptowaluty

kandziak

kandziak

3 września 2021 | 09:02

Ogolnie rzecz biorac to roczne wplywy z tytułow reklamowych na koszulce maja wyniesc 29mln. Sklada sie na to 3 reklamy z przodu z tyłu i na rekawie.

HeyaMakumba

HeyaMakumba

3 września 2021 | 12:12

@up sam rękaw daje nam ponad 20M rocznie ... + socios 20 mln i lenovo myślę, że wychodzi w granicach 45 - 50 mln rocznie. (edycja 2021.09.03 12:19 / HeyaMakumba)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich