Argentyński duet ponownie w akcji!

3 września 2021 | 10:42 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Kolejne mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w Katarze za nami. W czwartek na boiskach rywalizowali Nicolo Barella, Lautaro Martinez, Joaquin Correa, Matias Vecino oraz Arturo Vidal. Poniżej krótkie podsumowanie.

Włochy - Bułgaria 1:1
16' Chiesa
39' Iliev

Nicolo Barella pojawił się w wyjściowym składzie. W 26. minucie został ukarany żółtą kartką. W 64. minucie opuścił boisko. Alessandro Bastoni nie pojawił się na boisku.

Wenezuela - Argentyna 1:3
45+2' Martinez
71' Correa J.
74' Correa A.
90+4 Soteldo

Od pierwszych minut spotkania mogliśmy oglądać Lautaro Martineza. Od 32. minuty Wenezuela grała w osłabieniu, a to wszystko za sprawą brutalnego faulu Adriana Martineza na Leo Messim. Kwadrans później bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył napastnik Interu. W drugiej połowie na boisku pojawił się również Joaquin Correa, który w 71. minucie, po asyście Toro, zdobył drugą bramkę. Finalnie Argentyna pokonała Wenezuelę 3:1.

Peru - Urugwaj 1:1
25' Tapia
29' De Arrascaeta

W meczu z Peru pełne 90 minut zagrał Matias Vecino. Zawodnik Interu rozegrał dobre spotkanie i asystował przy bramce De Arrascaety.

Chile - Brazylia 0:1
64' Ribeiro

W wyjściowym składzie Chile pojawił się Arturo Vidal. Chilijczyk przebywał na boisku do końca meczu. Jego zespół przegrał z Brazylią 1:0.