CAMPIONI 2021

 

Ostatni sezon Perisicia?

4 września 2021 | 00:00 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nowa umowa Lautaro Martineza jest już przesądzona, a wkrótce klub powinien przyspieszyć negocjacje z kolejnymi zawodnikami. W tej grupie prawdopodobnie nie znajdzie się jednak Ivan Perisic. Według informacji, do których dotarli dziennikarze Tuttosport obecny sezon może być ostatnim dla reprezentanta Chorwacji na Stadio Giuseppe Meazza.

Kontrakt 32-latka obowiązuje do czerwca 2022 roku, lecz ze strony Interu nie było dotychczas wielkiej woli do przedłużenia współpracy. Co prawda, Perisic jest obecnie pierwszym wyborem na lewym wahadle, ale w Mediolanie raczej nie wiążą z nim planów na przyszłość. Spory problem stanowi bowiem pensja zawodnika, który zarabia obecnie 5 mln euro za sezon.

W tekście możemy przeczytać już nawet o potencjalnych następcach Chorwata. Nazwiska kandydatów nie powinny jednak stanowić żadnego zaskoczenia dla sympatyków Interu. W kontekście Nerazzurrich wymieniani są Filip Kostic, Marcos Alonso oraz Emerson Palmieri.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 4

DonPietro

DonPietro 4 września 2021 | 09:44   

Powinien odejść dawno temu. Inter sie z nim męczy, a on z Interem. Trochę tak jak miał Dżeko w Romie. Niestety pieniądz musi się zgadzać, już tyle nie zarobi co u nas.

Jedyna nadzieja że będzie miał dodatkową motywację, bo jednak trzeba sobą zainteresować inne zespoły.

Lambert

Lambert 4 września 2021 | 11:28   

kwestia czasu jak go Dimarco wygryzie, kontrakt się skończy i niech idzie w świat

Lucas72

Lucas72 4 września 2021 | 14:10   

Dimarco daje więcej spokoju jeśli chodzi o gre w defensywie. W ofensywie narazie się nie wyróżniał. Ivan czasami potrafi jeszcze błysnąć ale niestety już ma więcej spotkań gorszych jak lepszych.

MrSly

MrSly 5 września 2021 | 08:33   

Obstawiam, że Dimarco wygryzie go ze składu w tym sezonie...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich