Wygrana Urugwaju, remis Chile

6 września 2021 | 10:36 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wczoraj późnym wieczorem informowaliśmy was o skandalu podczas meczu Brazylia-Argentyna. W pozostałych spotkaniach strefy Ameryki Południowej obyło się na szczęście bez podobnych historii.

Ważną wygraną zanotowali piłkarze Urugwaju. Podopieczni Oscara Tabareza pokonali u siebie Boliwię 4:2 i wskoczyli na miejsce premiowane awansem na przyszłoroczny Mundial. Matias Vecino rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce i przebywał na murawie do 70. minuty.

Znacznie słabiej prezentuje się sytuacja Chilijczyków, którzy są chyba największym rozczarowaniem bieżących kwalifikacji. Wczoraj również nie udało się im zapisać na swoim koncie kompletu punktów. Spotkanie z Ekwadorem zakończyło się bezbramkowym remisem. Arturo Vidal rozegrał pełne 90 minut.