Sensi faworytem na Sampdorię?

7 września 2021 | 10:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W Appiano Gentile trwają przygotowania do wznowienia ligowej rywalizacji. W związku z przerwą na mecze reprezentacji Simone Inzaghi ma dość ograniczone pole manewru, lecz z każdym kolejnym dniem sytuacja będzie ulegać poprawie.

Już jutro do zespołu powinni dołączyć pierwsi kadrowicze. Dzisiaj wieczorem swoje ostatnie mecze rozgrywają Dzeko, De Vrij, Dumfries, Perisic, Brozovic, Calhanoglu oraz Skriniar. Kolejnego dnia w Mediolanie spodziewani są reprezentanci Włoch. Najgorzej wygląda sytuacja z kwartetem Lautaro, Correa, Vidal, Vecino, którzy dopiero w sobotnie popołudnie będą trenować z resztą zespołu. Najprawdopodobniej żadnego z nich nie zobaczymy w niedzielnym meczu z Sampdorią.

La Gazzetta dello Sport przewiduje, że w wyjściowej jedenastce Interu może dojść do kilku zmian personalnych. Możliwe, że szanse otrzymają D'Ambrosio oraz Dimarco. Największy ból głowy towarzyszył będzie Inzaghiemu przy formacji ataku. Pewniakiem wydaje się być Dzeko. Zdaniem różowego dziennika największe szanse na grę u boku Bośniaka ma w tej chwili Stefano Sensi. Podobny manewr oglądaliśmy w pierwszej kolejce, kiedy Nerazzurri mierzyli się z drugim z genueńskich zespołów.

Źródło: La Gazzetta dello Sport