Wygrane Argentyny i Urugwaju, porażka Chile

10 września 2021 | 11:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Dziś w nocy odbyły się ostatnie mecze w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Teraz zawodnicy powrócą do swoich klubów, gdzie trwają już przygotowania do wznowienia rozgrywek ligowych.

Na placu boju pozostało jeszcze czterech graczy Interu. Jak im poszło? Hat-trick Leo Messiego przesądził o pewnej wygranej Argentyny z Boliwią. Lautaro Martinez także wpisał się na listę strzelców, lecz jego trafienie zostało anulowane z powodu pozycji spalonej. Il Toro przebywał na boisku do 71. minuty. W minucie 62 na murawie zameldował się zaś Joaquin Correa.

Wygrali też Urugwajczycy. Jedynego gola w meczu z Ekwadorem już w doliczonym czasie gry zdobył Pereiro. Wcześniej bohaterem swojej drużyny mógł zostać już Matias Vecino, ale jego bramka nie została uznana z powodu spalonego. Pomocnik Interu spędził na boisku pełne 90 minut.

Cały mecz rozegrał też Arturo Vidal, lecz akurat on nie miał zbyt wielu powodów do zadowolenia po końcowym gwizdku. Chile znów zawiodło i przegrało kolejny mecz, tym razem 1:3 z Kolumbią.