Damsgaard: Inter? Jestem gotowy na wyzwanie!

11 września 2021 | 11:13 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Mikkel Damsgaard zasugerował w ostatnim wywiadzie, że jest gotów przenieść się do Interu Mediolan. Zawodnik Sampdorii jest łączony z Nerazzurri od ostatniego Euro.

Reprezentant Danii rozmawiał z dziennikarzem Sky Sport. Pierwsze pytanie dotyczyło plotek na temat zainteresowania osobą pomocnika ze strony mistrza Włoch.

- Inter? Teraz jestem gotowy na wyzwanie - odpowiedział krótko Damsgaard.

Nie mogło zabraknąć również pytań o jego reprezentacyjnego kolegę i zawodnika Interu, Christiana Eriksena, który wciąż stara się wrócić do zdrowia po zatrzymaniu akcji serca, które miało miejsce w Kopenhadze, podczas meczu otwarcia Euro pomiędzy Danią i Finlandią.

- To było naprawdę trudne dla całego zespołu, nie wiedzieliśmy, co się stało z Eriksenem i jak powinniśmy się zachować, bo to były szalone i tragiczne momenty, ale otrzymaliśmy pomoc, której potrzebowaliśmy i wróciliśmy silniejsi niż wcześniej.

- Ciężko sobie z tym poradzić, ale mamy nadzieję na pozytywne zakończenie. Eriksen jest z nami w kontakcie, zawsze pisze w grupie, zawsze życzy nam jak najlepiej, gdy tylko gra reprezentacja narodowa. Jesteśmy szczęśliwi i mamy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich