CAMPIONI 2021

 

Biasin: Z Sampdorią nawet Jaszyn by nie pomógł

14 września 2021 | 03:20 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Fabrizio Biasin, dziennikarz sportowy zajmujący się głównie tematyką Interu, skomentował na swoim Twitterze mecz z Sampdorią oraz ostatnią formę Handanovicia. Oto, co napisał.

- To prawda, że ostatnio Handanović ma okres zamglenia, ale mecz z Samdporią zakończyłby się wynikiem 2:2 nawet z Jaszynem na bramce. Inter zmierzył się z dobrą drużyną. Robienie dramatu z remisu ma taki sami pożytek, jak używanie hashtagów na Facebooku – napisał Biasin.  

Źródło: Twitter

Polecane newsy

Komentarze: 10

Matt1

Matt1 14 września 2021 | 07:20   

Mnie tez rozwala ten bol dupy w mediach. Najpierw byla mega euforia po 2 meczach, a teraz gadanie o brakach w srodku pola, slabej formie bramkarza itp. Co to dopiero bedzie po srodowym meczu z Realem... Eh media

Maciej Pawul

Maciej Pawul 14 września 2021 | 07:24   

Z hashtagami się zgadzam.

Milan1899

Milan1899 14 września 2021 | 07:46   

Inter ma 6pkt przewagi nad Juve po 3 kolejkach, zremisował 1 mecz i już pojawia się krytyka... Nie rozumiem tego, to jest gruba przesada. Że bramkarz słaby (cieszcie się, że nie gra u Was Szczęsny), pomoc bez "głębi" (no bez jaj, Barella, Brozowic, Vidal, Hakan itd). Nie wygodzisz...

szpula

szpula 14 września 2021 | 08:26   

@Milan ,co z tego ze 6 punktów przewagi nad juve, jak po 3 meczach z ogórkami mamy 2 punkty straty do czołówki, tu jest problem
p.s wyjaśni mi ktoś o co chodzi z tymi hashtagami i uzywaniem ich na facebooku?

Milan1899

Milan1899 14 września 2021 | 09:04   

Szpula
A to z tego, że to z Juve niestety będziecie walczyć o Scudetto. My nie mamy jeszcze składu na mistrzostwo, Napoli to Napoli, oni zawsze coś spieprzą, a Roma to na razie ledwo z ogórkami wygrywa. A Allegri to w końcu w Turynie poukłada, i będą wygrywać (po 1-0 oczywiście), więc punktem odniesienia dla Interu pozostaje niestety Juve...

HeyaMakumba

HeyaMakumba 14 września 2021 | 13:10   

@ szpula chłopie to dopiero 3 mecze w sezonie. Jeszcze i my i inni nie raz stracimy pkt XD

szpula

szpula 14 września 2021 | 14:37   

no niby tylko tylko 3 mecze, ale tych 2 punktów które straciliśmy już nie będziemy mogli odrobić, one przepadły...sezon to maraton i licza sie każde 3 punkty, zwłaszcza ze "słabeuszami", bo na koniec to przeważnie tych brakuje i można mówić "a gdyby", ale po co? lepiej od razu zawsze grać o pełna pule i zawsze, ale to zawsze zachodzić z boiska z przekonaniem, ze nic więcej nie dało sie zrobić, ze dali z siebie maksimum a w tym meczu? no cóż sami widzieliśmy...

daneq

daneq 14 września 2021 | 18:08   

Ja tam wolę, żeby dali z siebie wszystko z Realem. Pkt z Sampą nie jest zły, zważywszy na porażkę z nimi w ubiegłym sezonie. Martwią tylko stracone bramki, pokazujące że w defensywie kulejemy

DonPietro

DonPietro 14 września 2021 | 18:47   

Biasin w punkt jak zawsze.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 15 września 2021 | 12:58   

@ szpula jeszcze nie było zespołu, który wygrałby wszystkie mecze. nie wiem czego ty oczekujesz ale życzę ci powodzenia.