Porażka na inaugurację LM. Inter 0:1 Real

15 września 2021 | 19:57 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje4 min. czytania

Pierwsza porażka Interu w nowym sezonie. Mecz z Realem był wyrównany, jednak to Królewscy mogą cieszyć się z trzech punktów dzięki bramce Rodrygo z 89. minuty spotkania.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

I POŁOWA:
6' Dobre podanie Barelli do Lautaro, napastnik oddał strzał, ale piłkę złapał Courtois.
8' Rzut wolny dla Realu, lecz goście nie wykorzystali dośrodkowania.
9' Doskonała szansa Dzeko, ale podobnie skutecznie zagrał bramkarz Realu.
10' Rzut rożny dla Interu. Skriniar oddał strzał głową, lecz niecelnie.
13' Dośrodkowanie Brozovicia, lecz do piłki nie doszedł Perisić.
14' Strzał z dystansu Casemiro. Piłka minęła słupek.
16' Nacho sfaulował Darmiana. Rzut wolny dla Interu. Calhanoglu szukał dośrodkowaniem Perisicia, lecz Nerazzurri nie wykorzystali sytuacji.
19' Brozović przejął piłkę w środku pola, podał do Perisicia, który dobrze dośrodkował do Martineza. <span;>Courtois ponownie okazał się lepszy.
27' Kontrę Realu przerwał Skriniar.
27' Kolejny faul Nacho na Barelli i ponownie bez żółtej kartki.
34' <span;>Vinicius ruszył do ataku i został zatrzymany przez Brozovicia.
36' Real doskonałe wykonał rzut rożny. Do piłki na czystej pozycji wyszedł Militao, który uderzył piłkę głową i nie trafił do bramki.
37' Dośrodkowanie Barelli. Martinez niecelnie uderzył glowa.
37' Bardzo groźna akcja Interu. Dzeko dograł do Brozovicia, który oddał strzał, ale piłka minimalnie minęła słupek.
40' Nieudana kontra Interu.
43' Strzał Dzeko obronił bramkarz Realu.
43' Rzut rożny dla Interu. Brozovic spróbował zaskoczyć rywali strzałem z dystansu, ale został zablokowany.
46' Żółta kartka dla Lautaro za wybicie piłki z rąk rywala.

II POŁOWA

48' Groźnie pod bramką Interu, piłkę wybił Darmian.

51' Benzema zakręcił Skriniarem w polu karnym, ale ostatecznie Słowak zablokował zagranie Francuza.

52' Strzał Valverde znacząco minął bramkę Handanovicia.

54' Świetna okazja Interu! Strzał Dżeko z kilku metrów odbił Courtois, później dobijał Skriniar, ale bez efektu.

54' Podwójna zmiana w Interze, za Darmiana wszedł Dumfries, a za Perisicia Dimarco.

57' Strzał z bliska Carvajala, jednak Handanović odbił uderzenie bez większych kłopotów.

59' Wrzutka Militao, piąstkuje golkiper Nerazzurrich.

60' Żółta kartka dla Alaby za faul na Dżeko.

63' Wrzutka Dimarco, jednak Dumfries fauluje w ataku.

65' Dżeko uruchomił Dumfriesa, ale ten nie opanował piłki.

65' Kolejna podwójna zmiana w Interze, za Lautaro wchodzi Correa, a za Calhanoglu Vidal.

65' Pierwsza zmiana w Realu, za Vazqueza wszedł Rodrygo.

67' Bastoni blokuje wrzutkę Rodrygo, chwilę później Brozović wybija dośrodkowanie Modricia z rożnego.

68' Dumfries zagrał piłkę przed bramkę Realu, wybicie Alaby.

73' Dwie akcje Viniciusa, w obu przypadkach zatrzymane przez Holendrów, kolejno Dumfriesa i de Vrija.

76' Akcja ofensywna Interu, jednak Dżeko złapany na spalonym.

77' Strzał Vidala z kilkunastu metrów blokuje Militao.

79' Benzema oddał niecelny strzał głową, jednak po chwili sędzia odgwizdał spalonego.

80' Druga zmiana w Realu, za Modricia wszedł Camavinga.

81' Techniczne uderzenie Viniciusa blokuje Skriniar.

83' Dumfries przerwał szybki atak Realu, w starciu z nim ucierpiał Casemiro.

84' Ostatnia zmiana w Interze, za Barellę wszedł Vecino.

87' Kontrę Realu zakończył strzałem Vinicius, jednak sytuację ratuje blok Skriniara.

89' Gol dla Realu... Wymiana piłki między Camavingą a Valverde. Francuz wpadł w pole karne i zgrał piłkę do Rodrygo, a ten z bliska wpakował futbolówkę do siatki.

90' Sędzia doliczył dwie minuty.

90+2' Za Viniciusa wszedł Asensio.

90+3' Faul Camavingi na Dumfriesie. Rzut wolny dla Interu, w pole karne wbiega nawet Handanović.

90+3' Dośrodkowanie Dimarco nie znalazło adresata. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie.