CAMPIONI 2021

 

Conte: Życzę Interowi wszystkiego najlepszego

16 września 2021 | 00:04 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Przy okazji dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów w roli eksperta telewizji Sky Sport Italia zadebiutował Antonio Conte. Włoch kilka słów poświęcił oczywiście swojemu byłemu pracodawcy.

Podczas nagrania doszło do zabawnej sytuacji, kiedy szkoleniowiec przejęzyczył się, mówiąc o letnich zakupach Interu:

- Życzę Interowi wszystkiego najlepszego. W poprzednich latach mieliśmy trochę pecha w Lidze Mistrzów. Żywię wielkie uczucie do tego klubu i mam nadzieję, że ten zespół poradzi sobie lepiej. Podpisaliśmy świetnego gracza w osobie Denzela Dumfriesa (śmiech). Oczywiście klub ściągnął bardzo dobrego gracza i doskonałego następcę dla Achrafa Hakimiego. Może stać się w tej roli jednym z najlepszych.

- Mecze z Realem były dla niego trudne. Ciężko pracował po błędzie, który popełnił w Madrycie. Zdał sobie sprawę, że musi zrobić coś więcej i samo atakowanie nie wystarczy na jego pozycji. Kilka meczów na ławce też dobrze mu zrobiło. To wielki profesjonalista i jeśli poprawi się w ostatnim zagraniu, zostanie gwiazdą.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 9

darren

darren 16 września 2021 | 00:10   

"Podpisaliśmy" :D mam nadzieję, że kiedyś tu wrócisz...

inter00

inter00 16 września 2021 | 06:05   

Wątpię że wróci

darren

darren 16 września 2021 | 09:35   

A dlaczego nie? W Juve rozstał się w konflikcie, a i tak był gotów tam wrócić. To czemu miałby nie wrócić do Interu gdzie rozstał się pokojowo? Wszystko zależy od projektu i zmiany właścicieli (co myślę, że powoli nadchodzi).

inter00

inter00 16 września 2021 | 10:28   

Conte lubi wyzwania, najpierw Juve potem Chelsea a na końcu my. W każdym tym klubie wygrał ligę mimo iż nie był głównym faworytem. Chciał wrócić do Juve ale wybrał nas i myśle że to w głównej mierze przez potrzebę wyzwania. U nas spełnił swoje zadanie, a jego powrot byłby uzależniony przede wszystkim od tego gdzie będziemy. Bo jeżeli utrzymamy poziom w którym Conte nas zostawił to nawet zmiana właścicieli nie przekona go do powrotu.

darren

darren 16 września 2021 | 11:03   

Wybrał Inter, bo Agnelli go nie chciał. Wystarczy, że przyjdzie właściciel który nie jest gołodupcem, i którego stać na pensje. On nawet z Tottenhamem rozmawiał, więc to nie kwestia tego gdzie będziemy, tylko jaki projekt będziemy mieli.

inter00

inter00 16 września 2021 | 12:45   

Spurs to też wyzwanie, okej był finał LM ale gdzie trofea? Conte lubi takie zespoły które mają taki głód trofeów a przy tym budżet żeby kupić mu jego zawodników. Dla mnie Arsenal byłby dla niego idealny ale tylko wtedy kiedy miałby czas na wprowadzenie swoich metod i ściągnięcie graczy

HeyaMakumba

HeyaMakumba 16 września 2021 | 17:22   

Myślę, że najlepiej dla wszystkich będzie skończyć temat Conte tak jak w końcu udało się skończyć temat Mou. Dzięki obu za to co dla nas zrobili ale czas iść na przód ;)

superofca

superofca 16 września 2021 | 17:55   

@HeyaMakumba Ok, gdyby nie to, że chwilę temu staliśmy nad przepaścią i byliśmy zdecydowani zrobić wielki krok naprzód :D

Mikolaj284

Mikolaj284 16 września 2021 | 23:46   

To przejęzyczenie jest takie wzruszające ;'( I am not crying... not crying... not cryy... Eh.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich