CAMPIONI 2021

 

Niepewna przyszłość Perisicia

23 września 2021 | 17:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Baczne oko telewizyjnej kamery wypatrzyło wczoraj na trybunach San Siro Ivana Perisicia, który gościł na meczu Milanu z Venezią. Wokół niewinnego zdarzenia powstało małe medialne zamieszanie. Tymczasem portal FCInterNews.it postanowił przeanalizować sytuację zawodnika i zastanowić się nad jego przyszłością w czarno-niebieskich barwach.

Chorwat zalicza się do grona graczy z wygasającymi kontraktami, lecz w przeciwieństwie do klubowych kolegów, w jego przypadku nie słychać, by prowadzone były zaawansowane rozmowy na temat przedłużenia umowy. Sytuacja raczej nie ulegnie zmianie do końca roku kalendarzowego. Ewentualne spotkanie między stronami planowane jest najwcześniej w styczniu.

Zatrzymanie Perisicia za wszelką cenę nie jest priorytetem klubowych dyrektorów, którzy wcześniej przeanalizują dokładnie wszystkie za i przeciw. Sam zawodnik jest podobno przekonany, że może grać na odpowiednim poziomie przez kolejne 3-4 lata, lecz niewykluczone, iż Inter zdecyduje się na poszukanie jakościowego następcy. Pewien problem stanowią też zarobki zawodnika, który inkasuje obecnie 5 mln euro rocznie.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 23 września 2021 | 18:21   

Niech dogra do końca kontraktu i odejdzie

Kacperi

Kacperi 23 września 2021 | 21:00   

Niech odchodzi po tym sezonie i niech nikt z zarządu nie myśli żeby on został

Maradon.

Maradon. 23 września 2021 | 21:41   

Jezeli chcemy coś ugrać w Europie to potrzebny jest lewy wahadłowy z prawdziwego zdarzenia jak Gosens. Perisic jest dobrym grajkiem ale za 5 mln pensji lepiej ogrywać Di Marco


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich