CAMPIONI 2021

 

Spotkaj się z Amici Sportivi i Gianlucą Di Marzio!

25 września 2021 | 17:13 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, organizowane przez entuzjastów calcio z redakcji Amici Sportivi, na którym gościem specjalnym będzie jeden z najbardziej znanych włoskich dziennikarzy sportowych, Gianluca Di Marzio - autor książki "Grand Hotel Calciomercato", cieszącej się w Polsce dużym zainteresowaniem oraz zyskującej bardzo dobre recenzje.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 18 października w warszawskiej Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki. W jego agendzie przewidziano nie tylko żywą dyskusję o włoskiej piłce oraz o książce, ale też rozmowę z samym Di Marzio na temat calciomercato, jego kulisach i dynamice.

Chętni będą mieli okazję zrobić sobie zdjęcie z gościem, dla którego będzie to pierwsza wizyta w Polsce i wziąć od niego autograf.

Wydarzenie zaplanowano dla uprzednio zarejestrowanych gości. Chęć udziału w wydarzeniu należy zgłosić, wysyłając maila na adres redakcja@amicisportivi.com - koszt wejściówki to 20 PLN za osobę. Wstęp na miejsce eventu przewidziano od godziny 15:30. Spotkanie potrwa około trzech godzin. Odpowiedzi na pytania organizacyjne należy kierować bezpośrednio do Amici Sportivi na wskazany adres mailowy.

Uprzednio zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami opublikowanymi pod linkiem: http://tiny.cc/SpotkanieAmiciSportivi

Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

Źródło: Amici Sportivi

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich